Bu 20 dolarlık ömür boyu abonelik, telefonunuza tamamen işlevsel ikinci bir numara ekler

TL;DR: 19 Aralık’a kadar Hushed Özel Telefon Hattı’na ömür boyu abonelik kazanabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) ödeme sırasında HUSHED kodunu kullanarak 150 $ yerine yalnızca 19,99 $’a — bu %87’lik bir tasarruftur. Hem e-postanız hem de telefonunuz mesaj alır, ancak ihtiyacınız varsa yeni bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz. Aslında, ABD’deki yetişkinlerin %28’inde birden fazla var. dört e-posta […]

Bu 20 dolarlık ömür boyu abonelik, telefonunuza tamamen işlevsel ikinci bir numara ekler

TL;DR: 19 Aralık’a kadar Hushed Özel Telefon Hattı’na ömür boyu abonelik kazanabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) ödeme sırasında HUSHED kodunu kullanarak 150 $ yerine yalnızca 19,99 $’a — bu %87’lik bir tasarruftur.


Hem e-postanız hem de telefonunuz mesaj alır, ancak ihtiyacınız varsa yeni bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz. Aslında, ABD’deki yetişkinlerin %28’inde birden fazla var. dört e-posta adresi, ancak telefon numaranızı değiştirmek genellikle çok daha zordur. Hushed Özel Telefon Hattı ile ikinci bir telefon numarası ekleyebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) telefonunuza yükleyin ve istenmeyen e-postaları, iş arkadaşlarınıza metin mesajlarını ve istediğiniz diğer her şeyi filtrelemek için kullanın.

Normalde, bu numara maskeleme hizmetine ömür boyu abonelik 150 ABD dolarıdır, ancak kupon koduyla 19,99 ABD dolarına alabilirsiniz. SESSİZ. Satış 19 Aralık 23:59 PT’de sona eriyor.

Telefon numaranızı gizli tutun

Telefonunuz sizin için doğrudan bir hat ve insanlar veya kuruluşlar bunu kötüye kullandığında stresli oluyor. Hushed, seçtiğiniz bir alan koduyla ikinci bir telefon numarası oluşturmanıza olanak tanır(yeni bir sekmede açılır) ABD veya Kanada’dan. Bu numarayı, diğer numaranızı kullandığınız gibi kullanabilirsiniz. Bir sesli mesaj kurun, çağrı yönlendirmeyi ayarlayın ve hatta WiFi kullanarak sohbet edin.

Artık gerçek numaranızı güvendiğiniz kişiler için kaydedebilirsiniz, Hushed numarası ise web hesaplarından gelen tüm istenmeyen postaları emer. İkisini tek telefonda birleştirebildiğiniz zaman, bir iş ve kişisel telefonu yanınızda taşımanıza gerek yok.

Yılda 6.000 SMS veya 1.000 telefon dakikası kullanırsanız, istediğiniz zaman hesabınıza daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Tek şartın sensin Numarayı her altı ayda bir kullanın, böylece süresi dolmaz.

Ömür boyu size ait olan ikinci bir telefon numarasından tasarruf edin

İstenmeyen e-postalardan kaçınıyor veya işyerinde sınırlar oluşturuyor olsanız da, verebileceğiniz ikinci bir telefon numaranızın olması yararlı olabilir. Artık bunu gerçekleştirmek için ikinci bir telefona ihtiyacınız yok. Hushed Özel Telefon Hattı’na ömür boyu abonelik alın(yeni bir sekmede açılır) Kupon koduyla sadece 19,99 ABD doları karşılığında SESSİZ şimdi 19 Aralık’a kadar.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory