Bugünün Wordle Yanıtı #546 – 17 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünün Wordle bulmacasının (#546 – ​​17 Aralık 2022) çözümü akordur. Yukarıda verdiğimiz tanımların dışında, akoru bir kişinin telli bir çalgıda bir akor çaldığında veya notaları uyumlu hale getirme eyleminde ne yaptığını açıklamak için bir fiil olarak da kullanabilirsiniz. Göre etimolojikelime “accord” un kısaltılmış bir versiyonudur ve bir müzik aletinin teli anlamına gelen Latince “chorda” dan […]

Bugünün Wordle Yanıtı #546 – 17 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünün Wordle bulmacasının (#546 – ​​17 Aralık 2022) çözümü akordur. Yukarıda verdiğimiz tanımların dışında, akoru bir kişinin telli bir çalgıda bir akor çaldığında veya notaları uyumlu hale getirme eyleminde ne yaptığını açıklamak için bir fiil olarak da kullanabilirsiniz. Göre etimolojikelime “accord” un kısaltılmış bir versiyonudur ve bir müzik aletinin teli anlamına gelen Latince “chorda” dan gelen “corde” den etkilenmiştir.

Dün olduğu gibi bugün de şanslı bir açılış tahminimiz vardı. Bir taşı yeşile, bir sarıya çeviren ve olası çözüm kelimelerini 26’ya indiren kelime sayımı ile gittik. Umarız aynı hızla, hatta daha hızlı bitirirsiniz. Daha fazla bulmaca aksiyonu için can atıyorsan, burada deneyebileceğin Wordle gibi daha fazla oyun var.

Teknory