Dead Space 3’ün hikaye yapımcısı, hikaye dışında ana hikayenin tamamını “bir kenara atıp yeniden yazacak”

Ölü Uzay 3Hikaye yapımcısı Chuck Beaver, eğer mümkün olsaydı, EA’in ikonik korku serisindeki tartışmalı üçüncü ana oyunun “tüm ana hikayesini yeniden yapmak” isteyeceğini açıkladı. PCGamesN olarak raporlarArtık EA’da çalışmayan ve şu anda Scopely’de baş anlatı tasarımcısı olan Beaver, YouTube’da CaptainBribo ile yaptığı röportajda seri hakkında konuştu. tutmak istediğini ifade etti. Ölü Uzay 3Aksi halde “tamamen […]

Dead Space 3’ün hikaye yapımcısı, hikaye dışında ana hikayenin tamamını “bir kenara atıp yeniden yazacak”

Ölü Uzay 3Hikaye yapımcısı Chuck Beaver, eğer mümkün olsaydı, EA’in ikonik korku serisindeki tartışmalı üçüncü ana oyunun “tüm ana hikayesini yeniden yapmak” isteyeceğini açıkladı.

PCGamesN olarak raporlarArtık EA’da çalışmayan ve şu anda Scopely’de baş anlatı tasarımcısı olan Beaver, YouTube’da CaptainBribo ile yaptığı röportajda seri hakkında konuştu. tutmak istediğini ifade etti. Ölü Uzay 3Aksi halde “tamamen sıfırdan başlamak” isterdi.

“Şimdi bu yeniden yapılanma bölgesinde yeniden yapardım Ölü Uzay 3 neredeyse tamamen… Dayandığı irfan ritmini korurdum, bulduğunuz bilgiyi saklardım, Ellie’nin orada olmasını isterdim ama [sic] farklı bir ilişki… Ana hikayenin tamamını yeniden yapardım” dedi. “Konuştuğumuz şeyleri bir kenara atıp yeniden yazardım.”

Fikirlerini açıklayan Beaver, Isaac, Ellie ve Robert arasındaki aşk üçgenini tamamen ortadan kaldıracağını, bunun yerine oyunun sonlarından itibaren “kırık Isaac”in maceralarına odaklanacağını belirtti. Ölü Uzay 2. “Yapmaya çalıştı [sic] gerçek şu ki bu onu kırdı. Şimdi onun kırılmasının sonuçlarıyla karşı karşıyayız” diye detaylandırdı.

Tabii ki, bu bir onay değil Ölü Uzay 3 yeniden yazma her zaman gerçekleşecektir. Bu yılın başlarında, orijinal 2008’in yeniden çevrimi Ölü Uzay oyun PC’de ve güncel nesil konsollarda yayınlandı ve her şey her zamankinden daha parlak (ve hatta daha korkunç) görünse de genel olarak çok aslına sadık bir yeniden yapım. Bu yazının yazıldığı sırada EA, serinin geri kalanını yeniden yapmayı planlayıp planlamadığını doğrulamadı.

TechRadar Gaming’in incelemesinde Ölü Uzay (2023)oyuna beş yıldızdan beşini verdik ve şunu yazdık: “Kemikleri Ölü Uzay Remake’in üzerinden 15 yıl geçmiş olabilir ama bunu oynayarak anlayamazsınız; akıllı tasarım değişiklikleri, yüksek kaliteli görseller ve PS5’in kumandasının akıllı kullanımı sayesinde hayatta kalma korku oyunu tamamen modern.”

Dead Space gibi daha fazla ürkütücü oyun arıyorsanız, genel listemize göz atmayı unutmayın. en iyi korku oyunları Ve en iyi bağımsız korku oyunları sizi korkutacak bazı başlıklar için.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow