Canlı yayın nasıl izlenir ve canlı yayınlara nasıl katılınır?

TL;DR Nothing Phone 2’nin lansmanı yukarıdaki videoda canlı olarak yayınlanacak. Etkinlik, 11 Temmuz’da dünya çapında yayınlanacak. Hiçbir şey, 13 Temmuz’da farklı ülkelerde özel Phone 2 indirimlerine de ev sahipliği yapmıyor. Nothing Phone 2, şirketin yutturmaca motoru sayesinde şimdiden bir isim yaptı. Bu, aynı zamanda, Nothing’in ABD’de ilk kez bir akıllı telefon piyasaya sürmesi olacak – […]

Canlı yayın nasıl izlenir ve canlı yayınlara nasıl katılınır?

TL;DR

  • Nothing Phone 2’nin lansmanı yukarıdaki videoda canlı olarak yayınlanacak.
  • Etkinlik, 11 Temmuz’da dünya çapında yayınlanacak.
  • Hiçbir şey, 13 Temmuz’da farklı ülkelerde özel Phone 2 indirimlerine de ev sahipliği yapmıyor.

Nothing Phone 2, şirketin yutturmaca motoru sayesinde şimdiden bir isim yaptı. Bu, aynı zamanda, Nothing’in ABD’de ilk kez bir akıllı telefon piyasaya sürmesi olacak – orta sınıf Nothing Phone 1’in aksine, amiral gemisi sınıfı özelliklere sahip bir cihaz. Tabii ki, yeni Nothing telefon, Kuzey Amerika dışındaki diğer pazarlarda da satışa sunulacak. , Birleşik Krallık, Asya ve Avrupa dahil.

Nothing Phone 2’nin lansman etkinliği 11 Temmuz 11:00 AM ET’de canlı olarak yayınlanacak. Canlı yayını yukarıdaki gömülü YouTube oynatıcısını kullanarak izleyebilirsiniz.

ABD’de Nothing Phone 2’yi deneyen ilk birkaç kişiden biri olmak istiyorsanız, 13 Temmuz 19:00 PM ET’de şirketin New York’taki pop-up kioskuna gidebilirsiniz. Benzer Hiçbir Şey Telefon 2 aynı gün Londra, Dublin, Berlin, Tokyo, Rotterdam, Kuala Lumpur, Dubai ve Bengaluru’da satışa sunulacak. Bu şahsen Nothing Phone 2 satış etkinliklerinin ayrıntılarını ve adreslerini bulabilirsiniz. Burada.

Çıkış gününde, Nothing Phone 2 için tonlarca içerik planladık, bu nedenle, Nothing’in ikinci akıllı telefonunun beklentileri karşılayıp karşılamadığını görmek için birkaç saat daha bizi izlemeye devam edin.

Canlı yayın nasıl izlenir ve canlı yayınlara nasıl katılınır?

Teknory