Eski Verizon planınız için başka bir fiyat artışı bekleyin

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Verizon’un eski planlardaki kullanıcılar için başka bir fiyat artışı planladığı bildiriliyor. Artış görünüşe göre Ağustos ayında yürürlüğe girecek ve ayda 3 ila 5 dolar arasında değişecek. Verizon, bu yılın başlarında eski (daha önce mevcut olan) mobil planlarında kullanıcılar için bir fiyat artışı duyurdu. Şimdi, taşıyıcının yakında başka bir fiyat […]

Eski Verizon planınız için başka bir fiyat artışı bekleyin

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Verizon’un eski planlardaki kullanıcılar için başka bir fiyat artışı planladığı bildiriliyor.
  • Artış görünüşe göre Ağustos ayında yürürlüğe girecek ve ayda 3 ila 5 dolar arasında değişecek.

Verizon, bu yılın başlarında eski (daha önce mevcut olan) mobil planlarında kullanıcılar için bir fiyat artışı duyurdu. Şimdi, taşıyıcının yakında başka bir fiyat artışı teklif edebileceği ortaya çıktı.

Mobil Rapor Verizon’un eski mobil planlarının aylık fiyatını 3$ ila 5$ arasında artırmayı planladığını öğrendi.

Daha spesifik olarak, fiyat artışlarının Karıştır ve Eşleştir 1.0, Başlangıç ​​1.0 ve Tek Temel Telefon planlarındaki müşterileri etkileyeceği bildiriliyor. Görünüşe göre bu artışlar yalnızca ses hatlarını etkileyecek, bu nedenle tabletinizin ve saatinizin etkilenmemesi gerekiyor.

Fiyat artışının 27 Temmuz’da müşterilere duyurulacağı ve 29 Ağustos’tan itibaren geçerli olacağı bildirildi.

Bu fiyat değişikliğinin teyidi için Verizon ile iletişime geçtik ve şirket bize geri dönerse/geri dönerse makaleyi güncelleyeceğiz. Yine de, etkilenen bir Verizon planını kullanıyorsanız ve başka bir fiyat artışı olasılığıyla başa çıkamıyorsanız, diğer operatörlerin eSIM tabanlı ücretsiz denemelerini denemeye değer olabilir.

Eski Verizon planınız için başka bir fiyat artışı bekleyin

Teknory