Civilization 7 – Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Civ 7 hakkında daha fazla bilgiyi ne zaman duyacağız? (Görsel kaynağı: Firaxis) Dolu Medeniyet 7 oynanış tanıtımı Ağustos 2024’te gerçekleşecek, kesin tarih henüz doğrulanmadı. Muhtemelen daha fazlasını er ya da geç duyacağız, bu yüzden gösterilenleri görmek için tekrar kontrol ettiğinizden emin olun. Medeniyet 7 resmen açıklandı. Şu anda, strateji oyunu serisinin bir sonraki bölümü hakkında […]

Civilization 7 – Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Civ 7 hakkında daha fazla bilgiyi ne zaman duyacağız?

(Görsel kaynağı: Firaxis)

Dolu Medeniyet 7 oynanış tanıtımı Ağustos 2024’te gerçekleşecek, kesin tarih henüz doğrulanmadı. Muhtemelen daha fazlasını er ya da geç duyacağız, bu yüzden gösterilenleri görmek için tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Medeniyet 7 resmen açıklandı. Şu anda, strateji oyunu serisinin bir sonraki bölümü hakkında pek fazla bilgimiz yok, ancak önümüzdeki haftalarda bunun değişmesi bekleniyor, çünkü Ağustos ayında bir oynanış tanıtımı planlanıyor. Kısa bir fragman sayesinde, oyunun ne zaman çıkacağını ve hangi platformlarda mevcut olacağını artık kabaca biliyoruz.

Hala bilmediğimiz çok şey varken Medeniyet 7 Yine de, serinin geçmişi onu takip edilmesi gereken en heyecan verici gelecek oyunlardan biri yapıyor ve kesinlikle en iyi PC strateji oyunları listemizdeki oyunlara rakip olma şansı veriyor.

İşte bildiğimiz her şey Medeniyet 7 şu ana kadar, çıkış yılına, hangi platformlara geldiğine ve oynanışı ne zaman göreceğimize dair bazı bilgilere bir bakış dahil. Yeni ayrıntılar yayınlandıkça, bu sayfa güncellenecektir.

Civ 7 – konuya girelim

  • Nedir? Uzun süredir devam eden strateji serisinin en yenisi
  • Ne zaman çıkıyor? 2025’te onaylanacak
  • Bunu hangi cihazda oynayabilirim? PS5, PS4, XSX|S, XBO, PC, Switch
  • Bunu kim yapıyor? Firaxis (Medeniyet, XCOM)

Civilization 7 çıkış yılı ve platformları

Koyu mavi bir arka plan önünde Civ 7 logosu

(Görsel kaynağı: Firaxis)

Medeniyet 7 2025’te piyasaya sürülecek. Bu, oyunun 2024 Yaz Oyunu Festivali etkinliğindeki duyurusuyla birlikte doğrulandı. Platformlara gelince, Medeniyet 7 PS5, PS4, XSX|S, XBO, PC ve Nintendo Switch’e geliyor.

Civilization 7 fragmanları

Şu ana kadar sadece bir fragman gördük Medeniyet 7. Karakterleri tarihin farklı dönemlerinde gösteren kısa bir fragman. Her şey, çıkış yılı verilmeden önce bir uzay mekiğinin fırlatılmasıyla sonuçlanıyor. Henüz çok fazla bir şey yok ama yine de dokuz yıllık bir bekleyişten sonra serinin geri dönmesi çok güzel.

Sid Meier’s Civilization VII – Resmi Teaser Fragmanı – YouTube
Sid Meier's Civilization VII - Resmi Teaser Fragmanı - YouTube


İzle

Daha fazlasını beklerken Medeniyet 7oyunun durumunu takip etmekte fayda var resmi YouTube kanalıYeni fragmanların yayınlanma olasılığı yüksek, yayınlandıktan sonra bu bölümü güncelleyeceğiz.

Civilization 7 oynanış videosu – ne zaman göreceğiz?

Civilization 7 fragmanının maskeli bir dansçıyı gösteren ekran görüntüsü

(Görsel kredisi: Firaxis Games)

İlk bölümün sonunda ima edildiği gibi Medeniyet 7 fragman, Ağustos 2024’te tam bir oyun oynanışı tanıtımı alacağız. Tam olarak ne gösterileceğini bilmiyoruz, ancak oyunun resmi web sitesi:

“Tarih boyunca yaşamış birçok efsanevi liderden biri olarak hüküm sür. Medeniyetini kur, topraklarını genişletmek için şehirler ve mimari harikalar inşa et, refah peşinde rakip medeniyetleri fethet veya onlarla işbirliği yap ve bilinmeyen dünyanın en uzak köşelerini keşfet. Zamanın testinden geçecek bir imparatorluk mu kuracaksın?”

Standart gibi görünüyor Medeniyet oyun döngüsü bize göre, ancak şüphesiz bu yeni girişte keyfini çıkarabileceğiniz bir sürü modern dokunuş ve yükseltme olacak. Muhtemelen belirli oyun tanıtım tarihini er ya da geç öğreneceğiz, bu yüzden daha fazlası için tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Medeniyet 7: SSS

Çölde yürüyen bir tüccar hattı

(Görsel kaynağı: Firaxis)

Civ 7’yi ön sipariş verebilir misiniz?

Medeniyet 7 şu anda ön sipariş için mevcut değil. Ancak, tercih ettiğiniz platformda istek listesine ekleyebilirsiniz. Head Burada Bunu nasıl yapacağınız hakkında daha fazla bilgi için.

Civilization 7’yi kim geliştiriyor?

Medeniyet 7 En son üzerinde çalışılan Firaxis Games tarafından geliştiriliyor Marvel’ın Geceyarısı GüneşleriSıra tabanlı strateji konusunda uzmanlaştılar ve ayrıca şu konularda da çalıştılar: Medeniyet Ve XCOM dizi. Endişelenmeyin, yeni Medeniyet Giriş artık çok emin ellerde.

Medeniyet 7 haberleri

Oyunun oynanış tanıtımı Ağustos ayında yayınlanacak
İlk fragman yayınlanırken Medeniyet 7 hayal gücüne epeyce yer bırakmış, oyunu aksiyonda görmek için uzun süre beklememize gerek kalmayacak. Ağustos ayında tam bir oynanış tanıtımı yapılacak, umarım bu girişin yeni özelliklerinden bazılarını görmemizi sağlar.

Medeniyet 7 açıklığa kavuşmuş
2024 Yaz oyun Festivali’nin bir parçası olarak yepyeni bir Civ oyunu duyuruldu. Platformların ve 2025 çıkış yılının gösterildiği kısa bir fragman gösterildi.

Bunları da beğenebilirsin…

Teknory