Cobra Kai 5. Sezon – Son Haberler, Çıkış Tarihi, Fragman ve Klipler

Cobra Kai Sezon 5'in en yeni fragmanı burada ve bu son aksiyon dolu fragmanda ortaya çıkacak çok şey var.

Cobra Kai 5. Sezon – Son Haberler, Çıkış Tarihi, Fragman ve Klipler

Bu son fragmanda açıklanan her şeyin bir dökümü ve bu son açıklamaların Karate Kid/Cobra Kai evreni üzerindeki etkileri için okumaya devam edin.

Cobra Kai Sezon 5 ile İlgili Son Haberler

ile özel bir röportajda , Cobra Kai showrunner'ları Josh Heald, Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg, Netflix'ten başka bir sezon için yenilenmeleri halinde 6. Sezon planları hakkında şunları söyledi:

"Buradan nereye gideceğimiz konusunda elimizde birkaç numara daha var, ancak her yıl daha da büyüyor. Ve her zaman bu noktada kendimizi intihal etmediğimizden emin olmaya çalışıyoruz. Bilirsiniz, turnuva kavgaları yaptık, her şeyimiz oldu, bilirsiniz, ayaklanmalar. Birden fazla platformda ve yerde kavga ettik… 3. Sezonda bir bölüm içinde birden fazla kavga oldu. [Sezon 5] muhtemelen bir finalde yaşadığımız en duvardan duvara dövüş. Ve bunu kontrol altına aldığımızdan emin olmak istedik, bilirsiniz, bir kez daha, gerçekten hissettiğiniz bu anlarla… her birini bire bir, her ikisine bir, her 10'da bir hissetmek istiyorsunuz. Her zaman orkestrayı ve duyguyu yönetiyor, toplar ne zaman patlıyor ve tam Çaykovski, havai fişekler ve bir obua solosu olduğunda.


09/09/2022:

Şovun aşağıdaki resmi Twitter sayfasında da onaylandığı üzere, Cobra Kai Sezon 5, 10 bölümden oluşan tam sezonla birlikte şu anda yalnızca Netflix'te yayınlanmaya hazır:

Cobra Kai 5 Sezon

Yaklaşan Cobra Kai 2: Dojo's Rising video oyununun fragmanı, IGN.com'un özel gösterimi aracılığıyla yayınlandı ve bize eğlenceli orijinal Cobra Kai beat 'em up'ın bu devamının oynanışına ilk bakışımızı sunuyor. Ekim 2020'de piyasaya sürülen video oyunu:

Oyun bu Sonbahar/Sonbaharda PC/Steam, Nintendo Switch, PlayStation 4, Playstation 5 ve X-Box Series X/S'de yayınlanacak.

Netflix, Sezon 5'ten başka bir klip yayınladı ve bu, bu sezon için fragmanlar boyunca gerçekten alay edilen bir klip. Silver'ın yeni Cobra Kai döneminin reklamını yapmak için yarattığı evren reklamı olduğu için:

Cobra Kai Sezon 5'in 09/09/2022'de yayınlanmasına bir gün daha yaklaşırken, Netflix gelecek sezondan bu sefer Miyagi-Do'dan Daniel ve Chozen'a odaklanan başka bir kısa klip yayınlayarak beklenti oluşturmaya devam ediyor :

Bu klip, Karate Kid/Cobra Kai evreni için çok ince ama inanılmaz derecede ilginç bir bilgi düşüşü etrafında inşa edilmiştir. Chozen'in açıklayıp Daniel'e gösterdiği gibi, Sensei Kim Sun-Yung'un Karate tarzı, Yumruk Yolu'nun, onur ve merhamet olmaksızın aldatmaya dayalı olduğu için tartışmalı bir Karate tarzı olduğunu.

Şimdi, bunu daha fazla araştırmadan önce, Sensei Sun-Yung'un Kore Savaşı sırasında Amerikan askerlerine Karate stilini öğreten adam olduğunu, o zamanlar genç bir Kreese ve Silver'a öğretilen aynı stilin onlara liderlik ettiğini hatırlatalım. savaştan sonra Amerika'ya döndüklerinde Cobra Kai'yi oluşturmak için.

Sezon 5'e her yeni bakış, torunu Sensei Da-Eun ve Silver ve Kreese'den Cobra Kai'nin öğretileri aracılığıyla Sensei Sun-Yung'un mirasının bu sezon ne kadar önemli olacağını doğruluyor.Daha sonra, Miyagi-Do aracılığıyla görülen Miyagi aile tarzı Karate mirasıyla ve Bay Miyagi'nin babasının Bay Miyagi'den Daniel'e ve Bay Miyagi'den ve Chozen'in Amcası Sato'dan Chozen'e aktarılan öğretileriyle karşılaştırıldı. Her bir dojo daha sonra kendi öğretilerini ve ideolojilerini öğrencilerine aktarırken, gördüğümüz gibi, kendi dojolarından gelen karşıt ideolojilerin çatışmasını kelimenin tam anlamıyla devam ettiriyorlar.

Artık sadece günler olmasına rağmen, bu kadar uzun süre bekletiyor. Nesiller boyu mirasa odaklanan bu sezon, hem Cobra Kai'nin en iyi sezonu hem de en dramatik sezonu olacak şekilde şekilleniyor.