Daniel Radcliffe, Son Zamanlardaki Fiziksel Dönüşümünün Yol Açtığı MCU Wolverine Söylentilerini Ele Aldı

Fiziksel dönüşümünün ardından Daniel Radcliffe, Marvel Sinematik Evreni’nde Wolverine’i oynayacağı söylentileri üzerine sessizliğini bozdu. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Daniel Radcliffe, MCU’da Wolverine’i oynayacağı yönündeki söylentileri yalanlayarak, rolden dolayı değil kişisel nedenlerden dolayı destek aldığını belirtti. Marvel Studios, X-Men serisini […]

Daniel Radcliffe, Son Zamanlardaki Fiziksel Dönüşümünün Yol Açtığı MCU Wolverine Söylentilerini Ele Aldı

Fiziksel dönüşümünün ardından Daniel Radcliffe, Marvel Sinematik Evreni’nde Wolverine’i oynayacağı söylentileri üzerine sessizliğini bozdu.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Daniel Radcliffe, MCU’da Wolverine’i oynayacağı yönündeki söylentileri yalanlayarak, rolden dolayı değil kişisel nedenlerden dolayı destek aldığını belirtti.
  • Marvel Studios, X-Men serisini yeniden başlatıyor ve Wolverine dahil çeşitli karakterler için yeni aktörler arıyor.
  • Radcliffe’in fiziksel dönüşümü spekülasyonlara yol açtı ancak Wolverine söylentisinin kendisinden kaynaklanmadığını ve ikonik mutantı oynamadığını açıkladı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Daniel Radcliffe’in fiziksel dönüşümü nedeniyle Marvel Sinematik Evreni’ndeki Wolverine rolüne aday olduğuna dair söylentiler ortalıkta dolaşırken, Harry Potter’ın Yıldız sessizliğini bozuyor. Marvel Studios, mutantların haklarını geri aldıktan sonra seriyi yeniden başlatmayı planlarken, X-Men nihayet MCU’nun bir parçası olmaya yaklaşıyor. Yeni bir X-Men dönemi yaklaşırken, kadroya alınacak çok sayıda karakter var ve bunlardan biri Wolverine.

Radcliffe, MCU’da Wolverine’in hâlâ popüler bir hayran kadrosu olduğundan, yakın zamandaki fiziksel dönüşümü nedeniyle spekülasyonlar alevlendi ve dünya Marvel Studios’un Logan’ı oynaması için onu izlediğinden şüpheleniyordu. Ancak Radcliffe, yakın zamanda yapılan bir yalan makinesi testi sırasında sorulduğunda bu söylentileri kapattı. Gösteriş Fuarı Wolverine söylentisini ilk başlatan o olsaydı. Hayır dediğinde, Radcliffe’e komik bir şekilde sebepsiz yere buff alıp almadığı soruldu ve o şunları paylaştı:

Hayır Evet! [laughs when asked if he got buff for no reason] Takıntılı olduğum için tutkuluyum ve bunu yapmak istiyorum… ailemi gördün, onlar çılgın fitness insanlarına benziyorlar. Yani bu aktarıldı… ama hayır, Wolverine yok. Gurur duydum ama hayır.

Kaynak: Gösteriş Fuarı/Youtube

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory