DCEU’nun kirlettiği 10 DC karakteri

Zack Snyder’ın Justice League filminde Ben Affleck (Batman / Bruce Wayne), Gal Gadot (Diana Prince / Wonder Woman), Zack Snyder (Yönetmen) yer alıyor. Fotoğraf: Clay Enos/HBO Max Kabul edin, DCEU’nun yıllar içinde aldığı bazı berbat kararlara kafamızı kaşıdık. Aslına bakılırsa bazı DC karakterlerini kirlettiklerini söylemek fazlasıyla adil olur. DCEU resmi olarak arkamızda. Söylentiler pek çok […]

DCEU’nun kirlettiği 10 DC karakteri

Zack Snyder’ın Justice League filminde Ben Affleck (Batman / Bruce Wayne), Gal Gadot (Diana Prince / Wonder Woman), Zack Snyder (Yönetmen) yer alıyor. Fotoğraf: Clay Enos/HBO Max

Kabul edin, DCEU’nun yıllar içinde aldığı bazı berbat kararlara kafamızı kaşıdık. Aslına bakılırsa bazı DC karakterlerini kirlettiklerini söylemek fazlasıyla adil olur.

DCEU resmi olarak arkamızda. Söylentiler pek çok hayranın zaten bildiği bir şeyi doğruladı: Zack Snyder’ın filmindeki Justice League oyuncularından hiçbiri Peter Safran ve James Gunn’ın DC Universe’deki (DCU) rollerini yeniden canlandırmayacak. Tabii ki Gunn, söylentileri susturmak için eskiden Twitter olarak bilinen uygulamayı kullanabilir.

DCU’nun başlayacağını biliyorduk Süpermen Mirasıve hepsi bu. Eski evrende geçen son film Aquaman 2Jason Momoa, Lobo’nun Spacehog’u için üç çatallı mızrağı indiriyor. Aquaman rolünü üstlenmeden önce galaksiler arası ödül avcısını oynayacağını düşünen bir aktör için mükemmel bir oyuncu seçimi.

Atlantis Kralı’ndan bahsetmişken, kendisi DCEU’nun doğru anladığı karakterlerden biriydi. DCEU kahramana yeni bir soluk getirdi. Mantoyu alan kişinin doldurması gereken devasa ıslak ayakkabılar olacak. James Wan ve Momoa sayesinde hayranlar, çizgi romanlarda sıklıkla şakalara konu olan bir kahramanın abartılı ve fantastik tasvirini görme şansına sahip oldu.

Wonder Woman ve Shazam, DCEU’nun Gal Gadot ve Zachary Levi’nin performanslarıyla çivilediği diğer iki fantastik karakterdi. Elbette tüm DC karakterleri aynı sevgiye sahip değil. Bazıları Süpermen’in metanetli, kara kara düşünen doğasının doğru şekilde ele alınmadığını iddia edebilir – başka sorunların da olduğuna katılmıyorum. En azından tüm zamanların en iyi çizgi roman filmlerinden birinde ete kemiğe bürünmüş bir karakterimiz var. Güçlü adam.

Bahsi geçmişken… Süpermen karakterlerinin çoğu, Zod gibi, bir değil iki kere harika bir şekilde işlendi. Suicide Squad’dakiler (her iki film) gibi diğer DC karakterleri de iyi işlendi. Harley Quinn’e bile cansız, aşırı cinselleştirilmiş bir tasvirden sonra parlama şansı verildi. İntihar Kadrosu. Hak ettiği sevgiyi bulan pek çok DC karakteri vardı. Ne yazık ki, düpedüz kirli muamelesi görenler vardı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow