Apple’ın Studio Display’i WWDC 2023 öncesinde rekor düşük bir fiyata satışta

250 $ TASARRUF EDİN: Apple Studio Ekranı(yeni bir sekmede açılır) standart cam ve eğim ayarlı stand ile birlikte genellikle 1.599 ABD Doları’na satılır, ancak Amazon 31 Mayıs itibarıyla tüm zamanların en düşük fiyatı olan 1.349 ABD Doları’na satıyor. Bu, 250 ABD Doları indirim veya %16 tasarruf anlamına geliyor. Apple’ın 5 Haziran Pazartesi günkü yıllık Dünya […]

Apple’ın Studio Display’i WWDC 2023 öncesinde rekor düşük bir fiyata satışta

250 $ TASARRUF EDİN: Apple Studio Ekranı(yeni bir sekmede açılır) standart cam ve eğim ayarlı stand ile birlikte genellikle 1.599 ABD Doları’na satılır, ancak Amazon 31 Mayıs itibarıyla tüm zamanların en düşük fiyatı olan 1.349 ABD Doları’na satıyor. Bu, 250 ABD Doları indirim veya %16 tasarruf anlamına geliyor.


Apple’ın 5 Haziran Pazartesi günkü yıllık Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda (15 inçlik bir MacBook Air ve o uzun süredir söylentilere konu olan karma gerçeklik kulaklığı dahil) birkaç yeni ürünün tanıtılacağı bildiriliyor. Bilgili alışverişçiler için bunun tek bir anlamı olabilir: Birçok eski Apple ürünü, stoklarında yer açmak isteyen büyük perakendeciler arasında daha ucuza gelmek üzere.

Amazon, geçen yılki Apple Studio Display’de mükemmel bir anlaşma ile işleri başlatıyor(yeni bir sekmede açılır)600 nit parlaklık, P3 geniş renk ve 1 milyar renk desteği sunan 27 inç 5K Retina ekrana sahip birinci sınıf bir monitör. Temel konfigürasyon burada yalnızca 1.349 $’a satılıyor, bu da 1.599 $’lık MSRP’sinden %16 indirimli ve bugüne kadarki en iyi fiyatı.

AYRICA BAKINIZ:

AirPods Max’i yaklaşık 100 $ indirimle ve bu haftaki en iyi Apple fırsatlarından daha fazlasıyla alın

Bu Stüdyo Ekranını indirimde bulduğumuz diğer tek yer B&H Photo idi.(yeni bir sekmede açılır), yazarken 1.499 $ (veya sadece 100 $ indirim) için listelenmişti. Best Buy’da tam fiyata takıldı(yeni bir sekmede açılır)Adorama(yeni bir sekmede açılır)ve satıştan hoşlanmayan ünlü Apple Store’da(yeni bir sekmede açılır) kendisi.

2022’nin başlarında piyasaya sürülen Studio Ekranı, MacBook’lar ve Mac masaüstü bilgisayarlar için güzel bir yardımcı olarak faturalandırıldı. PCMag(yeni bir sekmede açılır). (Mashable’ın yayıncısı ZiffDavis, Bilginize aittir.) İnce, tamamen alüminyum kasası, iPhone 11 serisinde ve dokuzuncu nesil iPad’de de bulunan bir A13 Bionic çip ile donatılmıştır.(yeni bir sekmede açılır)12 MP ultra geniş kamerasına Center Stage ve Dolby Atmos ile altı hoparlörlü sistem ve mekansal ses desteği sağlayan. Bağlantı açısından, bir MacBook Air veya Pro’ya 96 W’a kadar güç sağlayabilen üç USB-C bağlantı noktası ve bir Thunderbolt bağlantı noktasına sahiptir; kutudan bir Thunderbolt kablosu çıkar.

Bu özel konfigürasyon, yansıma önleyici kaplamalı standart cama ve izleme keyfiniz için 30 dereceye kadar arkaya eğilebilen bir ayağa sahiptir.

Teknory