Shazam! Fury of the Gods’ın Yıldızı Coşkulu Selfie ve Hollywood Mockery ile Max’in Yayınlanması

DC Studios/Warner Bros. Discovery aracılığıyla görüntü Warner Bros. Discovery’nin tamamen yeni, tamamen farklı (veya internete sorarsanız tamamen yanlış değerlendirilmiş, tamamen çirkin) Max akış hizmetini piyasaya sürmesinin en kötü şöhretli gişe bombasını yayınlamaktan daha iyi bir yolu olabilir miydi? yıl? Evet, Shazam! Tanrıların Öfkesi daha önce HBO Max olarak bilinen platformun 24 Mayıs’ta piyasaya sürülmesiyle yayın […]

Shazam!  Fury of the Gods’ın Yıldızı Coşkulu Selfie ve Hollywood Mockery ile Max’in Yayınlanması

DC Studios/Warner Bros. Discovery aracılığıyla görüntü

Warner Bros. Discovery’nin tamamen yeni, tamamen farklı (veya internete sorarsanız tamamen yanlış değerlendirilmiş, tamamen çirkin) Max akış hizmetini piyasaya sürmesinin en kötü şöhretli gişe bombasını yayınlamaktan daha iyi bir yolu olabilir miydi? yıl? Evet, Shazam! Tanrıların Öfkesi daha önce HBO Max olarak bilinen platformun 24 Mayıs’ta piyasaya sürülmesiyle yayın çıkışını yaptı. Ve DC devam filminin oyuncu kadrosundan birinin, diyelim ki, onu tanıtmak için benzersiz bir yaklaşımı vardı.

Rachel Zegler, ilk süper kahraman filmini filmde 17 yaşındaki bir çocukla bir araya gelen 1000 yaşındaki bir tanrıça olan Anthea olarak yaptı (ama bu başka bir zaman için bir hikaye). Duyurmak için Shazam! 2 şimdi yayın yapıyordu, Zegler şık bir özçekimin yanı sıra bir Yeni kız Bu günlerde “filmlerin hemen hemen hepsi devam filmi” diye yakınan şaka.

bu Batı Yakası Hikayesi aktris şakanın gizli anlamını açıklamaya devam etti ve şuna işaret etti: Yeni kızSchmidt’i başkası oynamıyor maks. Yeşil alan. Sanırım Apple TV Plus’ta yayınlanıyor olsaydı, bir fotoğrafını kullanırdı. Gwyneth Paltrow’un kızı?

Zegler’in şakasının, bugüne kadarki en büyük iki rolünün ve en önemli iki yaklaşan projesinin ya yeniden yapım ya da devam filmi olması gerçeğinden yola çıkarak daha da katmanlı olduğunu iddia edebilirsiniz. üstünde Batı Yakası Hikayesi Ve Shazam! 2Zegler yakında başrolde olacak Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Türküsü (dilden yuvarlanan bir başlık) ve Disney’in Karbeyaz yeniden tasavvur etmek. Ama hey, Hollywood’un yaratıcılık eksikliğinden dolayı onu suçlamayın; o sadece iş arıyor.

Yazar hakkında

avatarı

Hıristiyan Kemik

Christian Bone, We Got This Covered’de bir Personel Yazar/Editördür ve Winchester Üniversitesi’nden Yaratıcı Yazarlık derecesi ile mezun olduğundan beri tam on yıldır filmler ve TV hakkındaki düşünceleriyle interneti karıştırmaktadır. Genellikle herhangi bir Marvel veya DC hakkında yazarken bulunabilir. Yine de ona sorsanız, muhtemelen en sevdiği süper kahraman filminin ‘İnanılmaz Aile’ olduğunu söylerdi.

Teknory