Deadpool 3 Hayran Sanatı Gambit Olarak Wolverine ve Austin Butler’ı Getiriyor

Ev film Haberleri Deadpool 3 Hayran Sanatı Gambit Olarak Wolverine ve Austin Butler’ı Getiriyor Yeni Deadpool 3 hayran çizimi, Austin Butler’ı, Deadpool’un kopmuş kafasını taşırken havalı çizgi roman tarzı bir kostüm içinde Wolverine ile birlikte Gambit olarak hayal ediyor. Çarpıcı yeni bir parça Deadpool 3 hayran sanatı, Austin Butler’ı Wade Wilson ve Wolverine ile birlikte […]

Deadpool 3 Hayran Sanatı Gambit Olarak Wolverine ve Austin Butler’ı Getiriyor

Yeni Deadpool 3 hayran çizimi, Austin Butler’ı, Deadpool’un kopmuş kafasını taşırken havalı çizgi roman tarzı bir kostüm içinde Wolverine ile birlikte Gambit olarak hayal ediyor.


Çarpıcı yeni bir parça Deadpool 3 hayran sanatı, Austin Butler’ı Wade Wilson ve Wolverine ile birlikte Gambit olarak tasavvur ediyor. Butler geçtiğimiz günlerde oynadığı başrolle çıkış yaptı. Elvis ve önümüzdeki yıllarda önemli bir pay alarak yükselmeye devam ediyor. Kumdan tepe devamı Hugh Jackman’ın, Marvel Sinematik Evreninin bir parçası olacak olan Ryan Reynolds liderliğindeki üç filmde Wolverine olarak rezil rolünü yeniden canlandıracağı zaten onaylandı. Deadpool 3 hakkında olabilir.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Yeni Deadpool 3 Reddit kullanıcısı tarafından yapılan hayran çizimi subi-ozil Wolverine’i, Jackman’ın koşusu sırasında asla teslim edilmeyen şık bir çizgi roman tarzı kostüm içinde hayal etti. Hayran sanatı, Wolverine’in pençeleri Deadpool’un başı kesilmiş kafasını delerken Fox zaman çizelgesine eğlenceli bir geri dönüş içeriyor. Ayrıca, yer aldığı onaylanmayan ve hatta söylentiye girmeyen Gambit de öne çıkıyor. Deadpool 3ama aynı zamanda X-Men Başlangıç: WolverineJackman ve Reynolds ile birlikte Taylor Kitsch tarafından canlandırılmıştır. Teorik olarak üçlüde rol alabilirdi. Aşağıdan kontrol edin:

İlgili: Deadpool’un Kaçırılan Cameo’su Wolverine’in Dönüşünü Daha da İyi Hale Getiriyor


Deadpool 3 Hakkında Ne Biliyoruz?

Filmdeki Deadpool

Şu anda konusu hakkında pek bir şey bilinmiyor. Deadpool 3Jackman’ın Wolverine’in rolü hakkındaki son yorumları, bunun karakterin farklı bir versiyonu olacağına veya ölümden döndüğüne dair teorileri çürütmüş olsa da. İkinci unsur muhtemelen öyledir ki Deadpool 3 2017’nin alkışlanan trajik olaylarını azaltmayacak Logan, Wolverine’in Fox evrenindeki yayının doruk noktası. MCU’nun Multiverse Saga’sı devam ederken, birçok hayran şu spekülasyonları yaptı: Deadpool 3‘s Wolverine başka bir evrenden olurdu. Faz 4’lerle birlikte karakterlerin alternatif yinelemeleri zaten ekranda gösterildi Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange ima içeren X-Men: Animasyon Serisi mutant Profesör X’in versiyonu.

Jackman da bunu doğruladı. Deadpool 3 zaman yolculuğunu içerecek, ki bu muhtemelen olay örgüsünün Fox evrenindeki Wolverine’i onu diriltmeden dahil ederek nasıl ilerleyeceğidir, bu da şu mükemmel sonucu azaltacaktır: Logan karakteri verdi. Bu noktada Wolverine’in MCU’da üçlünün ötesinde bir geleceği olup olmadığı bilinmiyor, ancak hayranlar onun Multiverse Saga’nın doruk noktası için geri döndüğünü görmeyi umut ediyor. Yenilmezler: Gizli Savaşlar, bir dizi diğer Marvel eski karakterinin yanı sıra, ancak bundan çok uzun zaman geçti. Wolverine’e ne olursa olsun, Deadpool’un yaklaşan filminin olaylarıyla MCU panteonuna katılacağı onaylandı.

Gambit MCU’da Yer Alacak mı?

Deadpool 3 Channing Tatum Gambiti

Gambit’in, Fox evreninin bir parçası olarak Channing Tatum’un yer aldığı bir köken hikayesi olması gerekiyordu, ancak önerilen film hiçbir zaman geliştirme aşamalarını geçemedi. Tatum başrolü oynayacak olmasına rağmen bir yönetmen bulunamadı ve proje sonunda başarısız oldu. Hayran resmi, Butler’ı rolde tasvir ediyor ve son zamanlardaki yıldız gücü, zaten yıldız olan Jackman ve Reynolds ikilisini güçlendirebilir. Karakter için önceden planlar olduğu göz önüne alındığında, Gambit’i Deadpool 3 X-Men’i MCU’ya tanıtmanın mükemmel bir yolu olurdu ve mutantların artık ortaya çıkmaya başladığı göz önüne alındığında, en rezil mutantların Dünya-616’ya girmeleri sadece an meselesi.

Sonraki: Deadpool 3, Channing Tatum’un Gambit Geleceğini Kurtarmak İçin 1 Son Şans Sunuyor

Kaynak: subi-ozil/Reddit

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory