Disney+’ın Willow’una özel bir bakış, yeni macerayı anlatıyor

1988’de dünya, Warwick Davis’in canlandırdığı Willow adında bir büyücüyle tanıştı. Fantastik macera filmi Söğüt Baş karakterin, bir gün krallıkları kötü kraliçe Bavmorda’ya karşı birleştirecek olan özel bebeği Elora Danan’ı koruma arayışı etrafında dönüyordu. 30 yılı aşkın bir süre sonra, Nelwyn büyücüsü Disney+ orijinal serisinde yeni bir macera için geri döndü Söğüt. Diziye özel bir bakışla …

Disney+’ın Willow’una özel bir bakış, yeni macerayı anlatıyor

1988’de dünya, Warwick Davis’in canlandırdığı Willow adında bir büyücüyle tanıştı. Fantastik macera filmi Söğüt Baş karakterin, bir gün krallıkları kötü kraliçe Bavmorda’ya karşı birleştirecek olan özel bebeği Elora Danan’ı koruma arayışı etrafında dönüyordu. 30 yılı aşkın bir süre sonra, Nelwyn büyücüsü Disney+ orijinal serisinde yeni bir macera için geri döndü Söğüt.

Diziye özel bir bakışla Willow, Princess Kit’in (Ruby Cruz) ikiz kardeşini bulmak için yeni bir görev alır. Willow, Kit’in kardeşini bulmak ve Andowyne dünyasını yaklaşan kıyametten korumak için farklı bir grup insana liderlik eder. Yol boyunca, onu tehlikeden korumak için kimliği gizlenen Elora’yı da bulmaya çalışacaklar.

Davis, orijinal filmde ünlü yaptığı karakter olan Willow rolünü tekrarlıyor. Joanne Whalley filmden kötü Kraliçe Bavmorda’nın savaşçı kızı Sorsha olarak geri dönüyor. Rool ve Franjean’ın komedi ikilisini oynayan Kevin Pollock ve Rick Overton da filmdeki rollerini yeniden canlandırıyorlar. Seriye eklenen yeni isimler arasında Erin Kellyman, Ellie Bamber, Tony Revolori, Amar Chadha-Patel, Dempsey Bryk, Ralph Ineson, Christian Slater ve Warwick Davis’in kızı Annabelle Davis yer alıyor.

Dizi, birlikte yazan Jonathan Kasdan’dan geliyor. Solo: Bir Yıldız Savaşları Hikayesi. Karakterin film uyarlamasını yöneten Ron Howard ve filmin hikayesini yazan George Lucas, Disney+ serisinin yapımcılığını kendi yapım şirketleri Imagine Entertainment ve Lucasfilm aracılığıyla yapacak.

Willow, Willow'un kadrosu için bir posterde bir değnek tutuyor.

söğütmünhasıran üzerinde hareket eder Disney+ 30 Kasım’dan itibaren.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow