Dragon Age: Dreadwolf Fragmanı Gelecek Yaz Tam Tanıtımını Duyurdu

Dragon Age: Dreadwolf’un gelmesi uzun zaman oldu ve uygun bir şekilde Dragon Age Day’de gelecek olan yeni bir teaser fragmanı, kıtası Thedas’a bir göz atmanın yanı sıra Bioware’in oyunu ne zaman tam olarak ortaya çıkaracağını da duyuruyor. Fragman, Thedas’ın haritasının sinematik bir uçuşunu ve birkaç karakterin bağlam dışı düşüncelerinin ortamı belirlediği yerel mekanlardan birkaç manzara […]

Dragon Age: Dreadwolf Fragmanı Gelecek Yaz Tam Tanıtımını Duyurdu

Dragon Age: Dreadwolf’un gelmesi uzun zaman oldu ve uygun bir şekilde Dragon Age Day’de gelecek olan yeni bir teaser fragmanı, kıtası Thedas’a bir göz atmanın yanı sıra Bioware’in oyunu ne zaman tam olarak ortaya çıkaracağını da duyuruyor.

Fragman, Thedas’ın haritasının sinematik bir uçuşunu ve birkaç karakterin bağlam dışı düşüncelerinin ortamı belirlediği yerel mekanlardan birkaç manzara görüntüsünü sunuyor. Önümüzdeki yaz tam bir açıklamanın geleceğini duyuran bir mesajla sona eriyor.

Acı tatlı bir duyuru. Nihayet Dreadwolf’un gerçekte ne olduğunu ne zaman göreceğimizi bilmek güzel. Aylar sonra çıkacak bir fragman için teaser aldığımız için çok üzgünüz. Dreadwolf’un büyük çıkışından birkaç ay sonra piyasaya sürülmesi ihtimali her zaman vardır (bu daha önce birkaç büyük oyunda da olmuştu), ancak oyunun geçen yıl tam üretimin ortasında olduğu duyurulmuştu ve Bioware’in son yeniden yapılanması işten çıkarmalarla sonuçlanmıştı. 2024 lansmanı iyimser olabilir.

Dragon Age: Dreadwolf, en az 2015’ten bu yana bir şekilde geliştirilme aşamasında olmasına rağmen, ilk büyük teaser’ı 2018’de The Game Awards’ta gerçekleşti. Ancak geçen yıla kadar gerçek unvanını alamamıştı. Dreadwolf, Casey Hudson (yine) dahil olmak üzere Bioware’deki yüksek profilli ayrılıklardan, EA’nın canlı hizmet modelinden Anthem’in ardından daha tek oyunculu odaklı bir deneyime yeniden çalışmasına kadar, geliştirme değişiklikleri açısından sıkıntılı bir dönemden geçti. arıza.

Dreadwolf’un Tevinter’de gerçekleşmesi ve Solas’ı (ünvanı Dehşet Kurt) ve henüz hakkında hiçbir şey bilmediğimiz yeni karakterler Bellara ve Davrin’i içermesi dışında neleri gerektirdiği hakkında hala çok az şey biliyoruz. Hayranların Dragon Age mitosunda sırada ne olacağını görmek için bu kadar uzun süre bekledikten sonra, Bioware’in önümüzdeki yıl oyun için büyük bir adım atmasını umuyoruz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow