Yalnızca 325 Dolar değerindeki Samsung Galaxy A54 5G hiç bu kadar ucuz olmamıştı

Robert Triggs / Android Yetkilisi Büyük indirim, Android telefonu yalnızca Kara Cuma indirimleriyle eşleşen bir fiyata indiriyor ve kesinlikle daha önce hiç bu kadar ucuz olmamıştı. Daha önce hizmete hiç kaydolmadıysanız, Amazon Prime üyesi olma şartı sorun olmayacaktır; 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü etkinleştirin anlaşmayı yakalamak için. Ayrıca kendinize bir aylık ek Prime avantajlarından da […]

Yalnızca 325 Dolar değerindeki Samsung Galaxy A54 5G hiç bu kadar ucuz olmamıştı

Robert Triggs / Android Yetkilisi

Büyük indirim, Android telefonu yalnızca Kara Cuma indirimleriyle eşleşen bir fiyata indiriyor ve kesinlikle daha önce hiç bu kadar ucuz olmamıştı. Daha önce hizmete hiç kaydolmadıysanız, Amazon Prime üyesi olma şartı sorun olmayacaktır; 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü etkinleştirin anlaşmayı yakalamak için. Ayrıca kendinize bir aylık ek Prime avantajlarından da yararlanacaksınız.

Samsung Galaxy A54 5GSamsung Galaxy A54 5G
AA Tavsiye Edilir

Samsung Galaxy A54 5G

Samsung Galaxy A54 5G, Galaxy S23 benzeri deneyimi uygun fiyatlı bir kabukta birleştiriyor

Galaxy A54 5G, Samsung’un orta sınıf telefonları ile amiral gemileri arasındaki boşluğu dolduruyor. Esnek bir kamera kurulumuyla birinci sınıf bir tasarıma ve Android oyunundaki en iyi yazılım taahhütlerinden birine sahipken, bir yandan da bir başka nesil için uygun fiyatlı 449 dolarlık fiyat etiketini koruyor.

Samsung Galaxy A54 5G, üst düzey Galaxy S23’ü anımsatan bir tasarıma sahip, 120Hz yenileme hızına ve Full HD+ çözünürlüğe sahip 6,4 inç Süper AMOLED ekrana sahiptir. Cihaz, 6 GB RAM ve 128 GB genişletilebilir depolama alanıyla eşleştirilmiş Exynos 1380 yonga seti tarafından destekleniyor. Dayanıklılığı, ön ve arka kısmındaki Gorilla Glass 5 ve toz ve suya karşı dayanıklılık için IP67 derecesi ile güçlendirilmiştir. 50 MP birincil kamera, 12 MP ultra geniş lens ve 5 MP makro çekim özelliğine sahip kamera kurulumu takdire şayan. Pil ömrü de 5.000 mAh kapasite ve 25W kablolu şarj ile sağlam, ancak kablosuz şarj yeteneklerinden yoksun.

Bu şenlikli ikram uzun süre mevcut olmayabilir, bu nedenle yukarıdaki widget’ı kullanarak fırsatınız varken bir göz atın.

Yalnızca 325 Dolar değerindeki Samsung Galaxy A54 5G hiç bu kadar ucuz olmamıştı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow