45 Yaşındaki Martin Scorsese Konser Doktoru Yakında Sinemalara Dönecek

Özet Grubun veda turnesini konu alan konser belgeseli Martin Scorsese imzalı The Last Waltz, 45. yıl dönümü nedeniyle yeniden gösterime girecek. Bu yeniden yayına, aralarında Taylor Swift: The Eras Tour ve Renaissance: A film by Beyoncé’nin de bulunduğu merakla beklenen diğer konser belgeselleri de eşlik edecek. Scorsese’nin yakında çıkacak filmi Killers of the Flower Moon’un […]

45 Yaşındaki Martin Scorsese Konser Doktoru Yakında Sinemalara Dönecek

Özet

  • Grubun veda turnesini konu alan konser belgeseli Martin Scorsese imzalı The Last Waltz, 45. yıl dönümü nedeniyle yeniden gösterime girecek.
  • Bu yeniden yayına, aralarında Taylor Swift: The Eras Tour ve Renaissance: A film by Beyoncé’nin de bulunduğu merakla beklenen diğer konser belgeselleri de eşlik edecek.
  • Scorsese’nin yakında çıkacak filmi Killers of the Flower Moon’un başarısı ve konser belgesellerinin popülaritesiyle The Last Waltz, başarılı bir gösterim potansiyeline sahip.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Martin Scorsese’nin Son Vals yakında sinemalara dönecek. İlk olarak 1978’de piyasaya sürülen Son Vals Kanadalı Amerikalı rock grubu The Band’in veda turnesini konu alan bir konser belgeseli. Scorsese’nin filmografisine nispeten erken bir giriş. Son Vals müzik belgeseli alt türünün kesin eserlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Şimdi, Son Vals 45. yıl dönümü yeniden gösterimiyle yeniden gösterime gireceğini söylüyor film/news/martin-scorsese-last-waltz-returning-to-theaters-45th-anniversary-1235748772/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik. Bu yeniden yayında konser belgeseli ülke genelinde 800 sinemada sergilenecek. Son Vals Tekrar baskısı 5 Kasım’da bu ekranlarda olacak ve biletler şu anda Fathom Events aracılığıyla satışa sunuluyor.


Sonbahar Scorsese ve The Concert Doc’un Sezonuna Nasıl Dönüşüyor?

Haberi Son ValsScorsese’nin 45. yıl dönümünde yeniden yayımlanması zaten yoğun bir sonbahar döneminde gerçekleşti. İkonik yönetmen 3,5 saatlik destansı tarihi dramasını 20 Ekim’de yayınlayacak Çiçek Ayı’nın Katilleri. Şimdiden övgü dolu erken değerlendirmeler alıyoruz, Çiçek Ayı’nın Katilleri bu sonbaharın ödül favorisi olması bekleniyor. Daha da iyisi, Scorsese aynı zamanda yapımcı Maestroyakında vizyona girecek başka bir heyecan verici film.

Son Vals konser belgeselinin sonbaharında da yayınlanacak. Scorsese filmi vizyona girmeden önce, Taylor Swift: Eras Turu 13 Ekim’de gösterime girecek. Bu yılın ilerleyen aylarında ayrıca Rönesans: Beyoncé’den Bir film1 Aralık’ta yayın tarihi var. Taylor Swift ve Beyoncé konser belgeleri arasında sıkışıp kalmak ona ya yardımcı olabilir ya da zarar verebilir. Son Vals. Alt türle ilgilenenlerin dalgasına kapılabilir veya daha çağdaş müzik filmlerini tercih edenler tarafından yutulabilir.

İlgili: Taylor Swift ve Beyoncé 2023’ün Son Gişe Savaşı – Peki Kim Kazanacak?

2023 yılı sinema sektörü sürprizleriyle dolu oldu. Beklenmedik, benzersiz yapımlar ve kritik hitlerle dolu bir sezona doğru şekillenen sonbahar da bir istisna değil. Scorsese için her şey yolunda giderse, aşağıdaki gibi hit konser filmlerinin iç içe geçmiş kuyruklarına binebilir. Taylor Swift: Eras Turu ve kendisinin Çiçek Ayı’nın Katilleri başarılı bir sürüm elde etmek için Son Vals.

Kaynak: film/news/martin-scorsese-last-waltz-returning-to-theaters-45th-anniversary-1235748772/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Teknory