Elon Musk, Dave Chappelle canlı şovunda yuhalandı

Birkaç gün sakinleştirdikten sonra sağcı twitter hayranları aramalarla kovuşturmak Dr. Anthony Fauci ve bulaşma eski bir Twitter çalışanı olan Elon Musk, hafta sonunu bir komedi şovuyla kapatmaya karar verdi. Ancak Musk özel konuk olarak sahneye çıkarıldığında, kalabalık Musk’ı o kadar çok yuhaladı ki, ağzından tek kelime bile çıkamadı. 11 Aralık Pazar gecesi, Dave Chappelle gerçekleştirilen […]

Elon Musk, Dave Chappelle canlı şovunda yuhalandı

Birkaç gün sakinleştirdikten sonra sağcı twitter hayranları aramalarla kovuşturmak Dr. Anthony Fauci ve bulaşma eski bir Twitter çalışanı olan Elon Musk, hafta sonunu bir komedi şovuyla kapatmaya karar verdi.

Ancak Musk özel konuk olarak sahneye çıkarıldığında, kalabalık Musk’ı o kadar çok yuhaladı ki, ağzından tek kelime bile çıkamadı.

11 Aralık Pazar gecesi, Dave Chappelle gerçekleştirilen San Francisco’daki Chase Center’da bir set. Gece sona ererken Chappelle, Musk’ı sahneye çıkarmaya karar verdi.

Chappelle, “Dünyanın en zengin adamı için biraz gürültü yapın” dedi.

Musk dışarı çıkarken, kalabalık yuhalamada patlak verdi. İlk başta yuhalama korosuyla boğuşan tezahüratlar olsa da, Musk’ın yandan yuhalanmasının geri kalanını boğduğu açık.

Videoyu izleyen Musk, fazla bir şey söylemeden sahnede volta atarken açıkça sarsıldı. Musk artık Twitter’da kendisini yuhalayan insanlara alışmış olabilir, ancak gerçek hayatta bu biraz farklı.

Chappelle birkaç kez kendi dinleyicileri hakkında şakalar yaparak Musk’ı kurtarmaya çalışır.

Chappelle, Musk’ın sahip olduğu binlerce Twitter çalışanına atıfta bulunarak, “Kulağa kovduğunuz bazı kişiler seyirciler arasında gibi görünüyor” dedi. işten çıkarılmış veya Ekim sonunda şirketi satın aldığından beri zorla çıkarıldı.

Ancak Chappelle, kalabalığın Musk karşıtı hislerini kıramadı. Seyircilere göre, kameraya yakalananlar, orada bulunanlar için de aynen böyle oynandı.

“Bu gece SF’de Dave Chapelle şovundaydım ve Elon Musk’tan başka kim gelir!” tweet attı teknoloji şirketi kurucusu James Yu. “Stadyumun %80’i yuhalanıyor. 18 bin kişi. Ve o kuruyor. Kesinlikle bir mısır koçanına dönüşüyor.”

“@elonmusk, @davechapelle ve @chrisrock ile sahnede daha önce hiç duymadığım şekilde yuhalandı.” söz konusu VC Ilana Stern. “Tek kelime edemedi, kalabalık 10 dakika yuhaladı. Kendi sahasında pek sevilmiyor. Şaşkın görünüyordu, yeterli geri bildirim IRL almamış olmalı.”

En sonunda tuhaf bir anda, Elon Musk bağırır “Zenginim, kaltak!” – Dave Chappelle’in sloganlarından birine bir gönderme Chappelle Gösterisi – mekan, tüm yuhalamaları hafifletme girişimi gibi görünen bir bisiklet kornası ses klibi çalarken.

Misk denendi sonraki saatlerde Twitter’da olayların kendi versiyonunu yeniden anlatmak için.

“Teknik olarak, %90 tezahürat ve %10 yuhalamaydı (sessiz zamanlar hariç), ama yine de, bu benim için gerçek hayatta bir ilk olan çok fazla yuhalama (Twitter’da sık sık)” dedi bir cevapta başka bir Twitter kullanıcısına. “Sanki SF’nin aklı başında olmayan solcularını gücendirmişim gibi… ama nahhh.”

İnsanlar videoları izleyebilir ve Musk’ın burada doğruyu söylemediğini görebilir. Ama aynı zamanda Musk’ın ikinci noktasına gelince… bu bir Dave Chappelle şovundaydı! Chappelle, yakın zamanda anti-trans materyalinin Musk’ın “uyandırma” veya “solcu” olarak adlandırdığı kişiler tarafından sert bir şekilde eleştirilmesinin ardından kendisini “uyanma karşıtı” sinirli bir komedyen olarak damgalayan bir komedyendir. Musk’ın kendisi de dahil olmak üzere birçok anti-trans rantına gitti. alaycı cinsiyet kimliği sorunları ve zamirlerin kullanımı.

Teknik olarak, Dave Chappelle’in izleyicileri Musk’ı sıcak bir şekilde karşılamalıydı. Yine de yapmadılar.

AYRICA BAKINIZ:

Elon Musk, Twitter Genel Merkezinde ‘#StayWoke’ tişörtleriyle alay ediyor

Musk’ın Chappelle ile sahnede olduğu birden fazla video, ilk olarak setten sonra bir Twitter kullanıcısı tarafından @CleoPat48937885 kullanıcı adıyla Twitter’a yüklendi. Ancak videolar yüklendikten kısa bir süre sonra hesap kayboldu. Kullanıcıların tweet’lerini görüntülemeye çalışırken “bu Tweet artık var olmayan bir hesaptan” uyarısı çıkıyor. Kullanıcının hesabını mı sildiği yoksa Twitter’ın mı kaldırdığı belli değil. Chappelle, yıllardır gereklidir şovunun katılımcılarının akıllı telefonlarını kilitli bir kese içinde bırakması, böylece video çekilip çevrimiçi olarak yayınlanamaz. @CleoPat48937885’in arkasındaki kullanıcı, videoları çekmek için telefonunu gizlice girmiş gibi görünüyor.

Gizmodo’nun Matt Novak kurtardı dört videolar gönderildi tarafından kaldırıldığından beri twitter hesap ve şu anda görüntülenebilecekleri YouTube’a yüklediler.

Teknory