En Cesaret Verici ‘Ant-Man 3’ Tepkisi, CGI’nın Berbat Olmamasıdır

Marvel Stüdyoları aracılığıyla Muhtemelen tamamen kutuplaşan Dördüncü Aşama’nın en büyük eleştirisi, Marvel Sinematik Evreni’nin CGI’sinin kalitesinde endişe verici bir düşüş yaşamış olmasıydı ve bu da kaçınılmaz olarak bazı endişeler yarattı. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania. Ne de olsa, Peyton Reed’in üç filminin büyük çoğunluğu Kuantum Aleminde geçiyor, bu nedenle hayranlar bunun giderek uzayan pikselli […]

En Cesaret Verici ‘Ant-Man 3’ Tepkisi, CGI’nın Berbat Olmamasıdır

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Muhtemelen tamamen kutuplaşan Dördüncü Aşama’nın en büyük eleştirisi, Marvel Sinematik Evreni’nin CGI’sinin kalitesinde endişe verici bir düşüş yaşamış olmasıydı ve bu da kaçınılmaz olarak bazı endişeler yarattı. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania.

Ne de olsa, Peyton Reed’in üç filminin büyük çoğunluğu Kuantum Aleminde geçiyor, bu nedenle hayranlar bunun giderek uzayan pikselli felaketler dizisinin en sonuncusu olacağı konusunda giderek daha fazla endişeleniyorlardı, özellikle de dev yüzen kafa MODOK ilk kez göründüğünde. çok alay ve memlere açıldı.

Ancak, aşağıdaki KuantumDün gece dünya prömiyerinin ardından, ilk tepkiler dünyanın görmesi için çevrimiçi olarak filtreleniyor ve belki de hepsinden en cesaret verici olanı, görsel efektlerin en çok beğenilecek kitaplar için bir sıralamada geniş çapta övülüyor olmasıdır. tüm çalışma süresi boyunca tutarlılıklarını sürdürebilirlerse hoş geldiniz.

Konsepte ve tek başına logline’a dayalı olarak, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania MCU Beşinci Aşamayı ve Çoklu Evren Saga’yı küçük süper kahramanın kapsam, ölçek ve gösteri açısından şimdiye kadarki en büyük ve en iddialı çabasıyla başlattığında bölgeyle birlikte gelen her zaman bir CGI çığı olacaktı.

Yine de, bunu düşündüğünüzde genel izleyicilerin nasıl tepki vereceğini merak edeceğiz. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda ekranda olup bitenlere odaklanma ve yatırım yapma düzeylerini genellikle sekteye uğratabilen, kötü işlenmiş dijital kreasyonlardan oluşan ezici bir baraj yağmuru için daha yeni yeni sıcak kömürlerin arasında sürüklendi.

Teknory