Uzun Mesafe Sürüş İçin En İyi 5 Motosiklet

Son olarak, Indian Roadmaster, motosikletlerin gezici kategorisinde temel bir üründür. Kıyıcı, 116 inç küp ve 1.890 cc olarak derecelendirilen 6 vitesli Thunderstroke hava soğutmalı V-Twin kullanır. Indian, Polaris markası altında pazara geri döndü ve 2014 yılında motosiklet dünyasına bir kez daha ağırlık vermeye başladı. Sonuç, harika bir seviyede performans gösteren bir gezi motosikletleri serisidir. Bisiklet, […]

Uzun Mesafe Sürüş İçin En İyi 5 Motosiklet

Son olarak, Indian Roadmaster, motosikletlerin gezici kategorisinde temel bir üründür. Kıyıcı, 116 inç küp ve 1.890 cc olarak derecelendirilen 6 vitesli Thunderstroke hava soğutmalı V-Twin kullanır. Indian, Polaris markası altında pazara geri döndü ve 2014 yılında motosiklet dünyasına bir kez daha ağırlık vermeye başladı. Sonuç, harika bir seviyede performans gösteren bir gezi motosikletleri serisidir.

Bisiklet, ABS frenleri içerir ve önceki modellerden uzatılmıştır. Bu, kullanımı biraz yavaşlatır, ancak gerekli direksiyon çabası pürüzsüzdür ve diğer motosikletlerin sağlayabileceğinden farklı olarak sakin ve keyifli bir sürüş sağlar.

Roadmaster ayrıca eyer sırtında, arka bölmede ve başka yerlerde 142 litre saklama alanı ekler. Ayrıca, bölmenin üzerinde küçük bir bagaj rafı bulunur ve ihtiyaç duyulduğunda ek teçhizatı kolaylıkla bağlama potansiyeli ekler.

Roadmaster’ı diğerlerinden ayıran bir şey de bilgi-eğlence sistemidir. Diğer motosiklet üreticileri sadeleştirilmiş kumanda elektroniklerini (gezinti modelleri dahil) tercih ederken, Indian sürücü keyfini artıran sistemlere yöneldi. 7 inçlik dokunmatik ekran, Indian’ın “Ride Command” adını verdiği özelliği konsolunuza ekleyerek bilgi ve bağlantı gereksinimleri için merkezi bir sistem sunuyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow