En iyi AI transkripsiyon uygulaması fırsatı

TL;DR: Voicetapp Speech to Text Transscription’a ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) 40,77 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %92 tasarruf etmenizi sağlar. Sesi yazıya dökmek, birçok insan için sıkıcı olan görevlerden biridir. İster telaffuz etmeyen bir profesörün video dersini deşifre eden çevrimiçi bir öğrenci olun, ister videolarınızı altyazılarla daha erişilebilir hale getirmeye çalışan bir […]

En iyi AI transkripsiyon uygulaması fırsatı

TL;DR: Voicetapp Speech to Text Transscription’a ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) 40,77 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %92 tasarruf etmenizi sağlar.


Sesi yazıya dökmek, birçok insan için sıkıcı olan görevlerden biridir. İster telaffuz etmeyen bir profesörün video dersini deşifre eden çevrimiçi bir öğrenci olun, ister videolarınızı altyazılarla daha erişilebilir hale getirmeye çalışan bir içerik oluşturucu olun, deşifre etmek yararlı olduğu kadar zaman alıcıdır.

Ve şimdi bunu kendiniz yapmak zorunda kalmayabilirsiniz. Voicetapp, konuşmayı metne dönüştürme yapay zekasıdır ve size çok zaman kazandırabilir ve ömür boyu abonelik alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) 40,77 £ için. Bu, 488 sterlinden önemli ölçüde düşük olan çevrimiçi en iyi fiyattır.

Otomatik altyazı kullanan bir YouTube videosu izlemeyi denediyseniz, yalnızca %60-70 oranında doğru olan altyazılarla uğraşmanın ne kadar can sıkıcı olduğunu biliyor olabilirsiniz. Voicetapp’ın yaratıcıları, bunun %99’a kadar doğru olduğunu ve kullanımının oldukça kolay olduğunu iddia ediyor.

Voicetapp, ses dosyalarınızı doğru bir şekilde metne dönüştürmek için Google ve Amazon tarafından desteklenen otomatik konuşma tanıma (ASR) teknolojisini kullanır, ancak bundan biraz daha fazlası vardır. Voicetapp’ın derin öğrenimi, kayıtlı konuşmaları yazıya dökerken 170’den fazla uluslararası dili ve aksanı da kapsar. Bilmediğiniz diller için altyazı oluşturun.

Sadece kapmak için önceden kaydedilmiş ses değil. Voicetapp ayrıca 12 farklı dilde canlı transkripsiyon gerçekleştirebilir. Büyük bir sunum mu planlıyorsunuz? Otomatik altyazı alın, böylece hedef kitleniz siz onları söylerken kelimelerinizi okuyabilir. Sınıfta not almakta zorlanıyor musunuz? Yapay zekanın eğitmeninizin söylediği her şeyi yakalamasına izin verin. Düşünceleriniz üzerinden konuşmayı tercih ederseniz, Voicetapp yapay zeka asistanınız gibi hareket edebilir ve daha sonra tekrar ziyaret edebilmeniz için kelimelerinizi yazıya dökebilir. Noktalama işaretlerini bile algılayabilir ve tanımlayabilir.

Sesi yazıya dökerken zamandan tasarruf edin ve öğretmenin sınıfta söylediklerini kaçırma endişesine son verin. Voicetapp Speech to Text Transscription için ömür boyu abonelik alın(Yeni bir sekmede açılır) çevrimiçi en iyi fiyata satışta, sadece 40,77 £.

Teknory