En iyi Microsoft Office ve MBA kursu paketi fırsatı

TL;DR: Windows için Microsoft Office Pro 2021 ömür boyu lisans ve MBA kursu paketi, liste fiyatından %90 tasarruf etmenizi sağlayan 31,25 £ karşılığında satışta. Ülkenin dört bir yanındaki öğrenciler bir yıl daha derslere hazırlanırken, yeni bir şeyler öğrenmek veya her zaman sahip olduğunuz bir hedef için çalışmak için bir baskı hissedebilirsiniz. Hayaliniz bir işletme sahibi […]

En iyi Microsoft Office ve MBA kursu paketi fırsatı

TL;DR: Windows için Microsoft Office Pro 2021 ömür boyu lisans ve MBA kursu paketi, liste fiyatından %90 tasarruf etmenizi sağlayan 31,25 £ karşılığında satışta.


Ülkenin dört bir yanındaki öğrenciler bir yıl daha derslere hazırlanırken, yeni bir şeyler öğrenmek veya her zaman sahip olduğunuz bir hedef için çalışmak için bir baskı hissedebilirsiniz. Hayaliniz bir işletme sahibi olmaksa ancak nereden başlayacağınıza dair bir fikriniz yoksa bu paket tam size göre olabilir.

İlk adımı atmak için klasik Microsoft Office uygulamaları gibi araçları ve bu çevrimiçi işletme kursu gibi kaynakları edinin. Bu okula dönüş tasarruf etkinliğinin bir parçası olarak, her ikisini de 13 Ağustos’a kadar yalnızca 31,25 £ (normalde 330 £) karşılığında ömür boyu alabilirsiniz.

Kendi işinizi kurarken ve yürütürken, günlük görevlerde ve daha büyük projelerde size yardımcı olacak araçlara ihtiyacınız olacak. Microsoft Office Pro 2021, oyundaki en iyi bilinen uygulamalardan bazılarını içerir: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher, Access ve hatta Skype Kurumsal.

Microsoft Office Professional 2021, Microsoft 365’ten farklıdır çünkü bir bilgisayarda ömür boyu erişim elde etmek için yalnızca bir kez ödeme yaparsınız. Daha fazla cihazda Microsoft Office’e ihtiyacınız varsa, ek lisanslar satın almanız gerekir. Diğer tek şart, bilgisayarınızın Microsoft Office’in bu son sürümüyle uyumlu olması için Windows 10 veya Windows 11’de çalışıyor olması gerektiğidir.

Paketin ikinci yarısı, uzman eğitmen Chris Haroun tarafından iş dünyası hakkında verilen bu çevrimiçi kurstur. O bir risk sermayedarı, Columbia Üniversitesi’nden MBA mezunu ve kendini size temel iş konularını öğretmeye adamış eski bir Goldman Sachs çalışanı.

Bu kurslar size gerçek bir MBA derecesi vermese de, size bir şirket kurma ve onu halka açma, finansal modeller oluşturma, yatırım bankacılığını anlama ve finansal analiz etme konularında ipuçları verebilir. Bu materyaller, sonunda iş fikrinizi hayata geçirmek için ihtiyacınız olan bilgileri sağlayabilir.

Windows için Microsoft Office Pro 2021 ömür boyu lisans ve çevrimiçi işletme kursuyla bir iş kurmak için bu Okula Dönüş satışını kullanın, şimdi sadece 31,25 £, kupon gerekmez.

Teknory