Yeni Marvel’s Spider-Man 2 Güncellemesi Yanlış Bayrak ve Beyaz Küp Modeli Sorununu Düzeltiyor

Marvel’s Spider-Man 2, yalnızca geçen hafta PlayStation 5’e çıktı ve şimdiden Sony’nin en hızlı satan birinci taraf oyunu oldu. Biz oyunu severken – okuyun oyun Bilgilendiricisi Marvel’s Spider-Man 2 burada – oyuncular oyunu eline aldığında bazıları, karakter modellerinin tofuya benzeyen küçük beyaz bir küp haline gelmesi gibi birkaç hata ve sorunla karşılaştı. Ayrıca oyuncular, Morales’in […]

Yeni Marvel’s Spider-Man 2 Güncellemesi Yanlış Bayrak ve Beyaz Küp Modeli Sorununu Düzeltiyor

Marvel’s Spider-Man 2, yalnızca geçen hafta PlayStation 5’e çıktı ve şimdiden Sony’nin en hızlı satan birinci taraf oyunu oldu. Biz oyunu severken – okuyun oyun Bilgilendiricisi Marvel’s Spider-Man 2 burada – oyuncular oyunu eline aldığında bazıları, karakter modellerinin tofuya benzeyen küçük beyaz bir küp haline gelmesi gibi birkaç hata ve sorunla karşılaştı. Ayrıca oyuncular, Morales’in evinin içinde ve dışında beklenen Porto Riko bayrağı yerine Küba bayrağının sergilendiğini keşfettiler. Marvel’s Spider-Man 2 için bugün çıkan yeni güncelleme, hem bu sorunları hem de daha fazlasını düzeltiyor.

Sürüm 1.001.003 artık oyunda yayında ve yukarıda bahsedilen bayrak sorunu ve beyaz küp sorunu da dahil olmak üzere oyuna birkaç düzeltme getiriyor. Ayrıca The Amazing 2 Suit’in örümcek logosunun oyun içinde çok parlak görünmesi sorununu da gideriyor ve oyunun stabilitesini artırıyor. İşte tam güncelleme dökümü:

  • Yanlış bayrağın görüntülenmesine neden olan sorun giderildi
  • Uzun oyun seanslarından sonra modellerin düzgün şekilde yüklenmemesi sorunu giderildi
  • The Amazing 2 Suit’in Spider logosunun çok parlak görünmesi sorunu giderildi
  • Geliştirilmiş kararlılık

Geliştirici Insomniac Games ayrıca yukarıdaki yama notlarının yanı sıra özellikle bayrak sorununu ele alan bir bildiri yayınladı.

“Bugünkü yama, Porto Riko bayrağı yerine Küba bayrağının hatalı şekilde görüntülenmesine neden olan bir hatayı düzeltiyor.” okur. “Doğru temsilin önemli olduğunu anlıyoruz ve bu hatadan büyük üzüntü duyuyoruz. Tüm içtenliğimizle özür dileriz ve gelecekte daha iyisini yapacağız.”

Marvel’s Spider-Man 2, yalnızca 20 Ekim’de PlayStation 5’e çıktı.

oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Marvel’s Spider-Man 2 incelemesini yapın ve ardından Insomniac’ın devam filmi için New York City’yi nasıl güncellediğini okuyun. O halde oyundaki bu eksik NYC dönüm noktasıyla ilgili bu hikayeye bir göz atın. Bundan sonra Marvel’s Spider-Man 2’deki en iyi grafik modu için kılavuzumuzu okuyun ve spoiler içermeyen ipuçlarımıza göz atın.


Marvel’s Spider-Man 2’de başka sorunlarla karşılaştınız mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow