En iyi Microsoft Windows 11 Pro fırsatı: %84 indirim

TL;DR: Ömür boyu Microsoft Windows 11 Pro aboneliği 23,45 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %84 tasarruf etmenizi sağlar. Bu yaz sıcaklıklar arttıkça, bazılarımız iç mekanlarda klimanın ihtişamının tadını çıkarmak için giderek daha fazla zaman harcayacak. Bilgisayarınız sizi eğlendirecek kadar güncel mi? Bir bilgisayar sahibiyseniz, özellikle de yenilenmiş bir modelde çok puan almışsanız, en yeni […]

En iyi Microsoft Windows 11 Pro fırsatı: %84 indirim

TL;DR: Ömür boyu Microsoft Windows 11 Pro aboneliği 23,45 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %84 tasarruf etmenizi sağlar.


Bu yaz sıcaklıklar arttıkça, bazılarımız iç mekanlarda klimanın ihtişamının tadını çıkarmak için giderek daha fazla zaman harcayacak. Bilgisayarınız sizi eğlendirecek kadar güncel mi? Bir bilgisayar sahibiyseniz, özellikle de yenilenmiş bir modelde çok puan almışsanız, en yeni Microsoft işletim sistemine yükseltme zamanı gelmiş olabilir.

Microsoft Windows 11 Pro, bilgisayarınızın yeni gibi hissetmesini sağlarken aynı zamanda verilerinizi güvende tutacak bir dizi özellik sunarak cihazlarınızı bir sonraki seviyeye yükseltir. Ve şu anda bilgisayarınız ve diğer iki cihazınız için yalnızca 23,45 £ – normal fiyattan %84 indirimle edinebilirsiniz.

Microsoft’un en yeni işletim sisteminin neler sunabileceğini merak mı ediyorsunuz? Pek çok gelişmiş güvenlik özelliğinin keyfine varacaksınız, böylece değerli verilerinizin hain bilgisayar korsanlarına karşı güvende olduğu konusunda içiniz rahat olabilir. Örneğin, Akıllı Uygulama Kontrolü, tehlikeli veya istenmeyen programların bilgisayarınızda çalışmasını engellemek için kullanılabilir. Ve BitLocker Şifrelemesi, sabit sürücünüzdeki verileri doğru kurtarma anahtarı olmadan okunamayacak şekilde şifreleyebilir.

Bilgisayarınızı iş amaçlı mı kullanıyorsunuz? Windows Hello for Business, uzaktan dağıtım ve çok faktörlü kimlik doğrulama için yönetim araçları sunarak uzaktan çalışmayı kolaylaştırır. Aygıtınızdaki kişisel ve iş verilerinizi ayıran Windows Bilgi Koruması da vardır.

Bu Anma Günü fırsatına erken erişimin keyfini çıkarın ve Microsoft Windows 11 Pro’yu yalnızca 23,45 £ karşılığında edinin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow