Daha ucuz bir Samsung Galaxy Z Fold FE 2024’te geliyor

Samsung Galaxy Z Fold 6’nın önümüzdeki yaz piyasaya sürülmesinden önce çok zaman var ancak sürekli büyüyen akıllı telefon pazarında para konusunda daha dikkatli olanlar için daha ucuz bir seçenek yolda olabilir. AYRICA BAKINIZ: Samsung Galaxy S24: Şu ana kadar bildiğimiz her şey Trendsforce’un analizine göreKüresel akıllı telefon pazarındaki düşüş sayesinde (nedenini merak ediyorum), Samsung katlanabilir […]

Daha ucuz bir Samsung Galaxy Z Fold FE 2024’te geliyor

Samsung Galaxy Z Fold 6’nın önümüzdeki yaz piyasaya sürülmesinden önce çok zaman var ancak sürekli büyüyen akıllı telefon pazarında para konusunda daha dikkatli olanlar için daha ucuz bir seçenek yolda olabilir.

AYRICA BAKINIZ:

Samsung Galaxy S24: Şu ana kadar bildiğimiz her şey

Trendsforce’un analizine göreKüresel akıllı telefon pazarındaki düşüş sayesinde (nedenini merak ediyorum), Samsung katlanabilir telefonunun daha ucuz bir versiyonunu düşünüyor olabilir. Gibi sitelerden gelen inanç Tom’un Rehberi Tüketici elektroniği devinin bu yeni telefonu Galaxy Z Fold veya Z Flip serisinin bir parçası olarak pazarlayacağı söyleniyor. Bunun için söylentilerin piyasaya sürülmesi 2024’te olacak ve “orta sınıf pazar” bir akıllı telefon olacak.

Fiyat açısından bunun anlamı, bu daha ucuz Samsung katlanabilir cihazın 400 ila 500 dolar arasında olmasını bekleyebileceğimizdir, ancak bu şüpheli. Son yıllarda katlanabilir ürünlere olan yeniden ilgi, onları ucuz hale getirmedi; mevcut Galaxy Z Fold 5’in fiyatı neredeyse 1.800 dolar ve Z Flip 5’in fiyatı ise 1.000 dolardı.

Katlanabilir telefon yapmak pahalı ama bir göre Tom’un Rehberi röportaj Bir Samsung yöneticisiyle birlikte bunları katlanabilir hale getirmenin fiyatı düşüyor. Bu da kaçınılmaz olarak gelecekte katlanabilir akıllı telefonları daha ucuz ekranlarda göreceğimiz anlamına geliyor.

Ancak ne kadar ucuz olduğu harika bir soru ve bu söylentiye sahip Galaxy modeli hakkında fazla bilgi olmadan şu anda söylenecek pek bir şey yok. Şimdilik tüm söylentilerde olduğu gibi bu haberi de Samsung tarafından onaylanana kadar söylenti olarak kabul etmek en doğrusu.

Konular
Samsung Akıllı Telefonlar

Teknory