En iyi sesli kitap fırsatı: 4 aylık Audible Premium Plus’ı %60 indirimle edinin

AYDA 9$ TASARRUF EDİN: Hayatınızdaki biri için son dakika dijital fırsatı arıyorsanız Amazon, 31 Aralık’a kadar ayda yalnızca 5,95 ABD dolarına dört aylık Audible Premium Plus sunuyor; bu, ayda 14,95 ABD doları olan normal maliyetin %60’ı kadar indirim anlamına geliyor. Demek yine bayram hediyesi almak için son dakikaya kadar beklediniz. Endişeye gerek yok, erteleyenler. Hala […]

En iyi sesli kitap fırsatı: 4 aylık Audible Premium Plus’ı %60 indirimle edinin

AYDA 9$ TASARRUF EDİN: Hayatınızdaki biri için son dakika dijital fırsatı arıyorsanız Amazon, 31 Aralık’a kadar ayda yalnızca 5,95 ABD dolarına dört aylık Audible Premium Plus sunuyor; bu, ayda 14,95 ABD doları olan normal maliyetin %60’ı kadar indirim anlamına geliyor.


Demek yine bayram hediyesi almak için son dakikaya kadar beklediniz. Endişeye gerek yok, erteleyenler. Hala Noel alışverişinizi hiç zorlanmadan kazanmanın yolları var. Dijital fırsatlar, nakliye kaosu hakkında endişelenmenize gerek kalmadan hediye kapmanın en sevdiğimiz yollarından biridir ve Audible abonelikleri de bu listeye dahildir.

21 Aralık’tan itibaren dört ay boyunca ayda yalnızca 5,95 ABD Doları karşılığında Audible Premium Plus aboneliğine sahip olabilirsiniz. Bu, normal aylık maliyetin %60’ı kadar muazzam bir indirim ve daha basit bir Audible Plus aboneliğinden 2 $ daha ucuz. Daha da iyisi, bu fırsat 31 Aralık’a kadar geçerli; dolayısıyla birine hediye almayı tamamen unutursanız, tatilden sonra bile bir abonelik alabilir veya aldığınız parayı kendiniz kaydolmak için kullanabilirsiniz.

Bu fırsatı hediye edecekseniz bir hack kullanmanız gerekecek

Audible Premium Plus aboneliği, eğlence seçeneklerini müzik ve TV yayın hizmetlerinin ötesine genişletmenin harika bir yoludur. Yüzlerce Audible Originals’a, sesli kitaplara, uyku parçalarına, meditasyon programlarına ve podcast’lere (özel seriler dahil) erişimin kilidini açar, yalnızca üyelere özel indirimlere özel erişime ek olarak, premium seçimdeki herhangi bir oyunu aylık olarak satın almak için bir kredi sağlar – hangi kategoride olursa olsun. fiyat.

Mashable Fırsatları

Amazon işleri sebepsiz yere karmaşık hale getirmeyi sevdiği için Audible üyelik tasarruflarını bu şekilde hediye olarak güvence altına almak biraz zor olabilir. Aslında Audible’ın “hediye verme” sayfasında üyelikler tam ücrete tabidir. Biz de şunu düşünüyoruz: Alıcınızdan Amazon giriş bilgilerini isteyin ve bu fırsatı doğrudan kredi kartınızla onun hesabı üzerinden satın alın. Dört aylık süre dolmadan aboneliğinizi iptal ettiğinizden emin olun, aksi takdirde tam fiyata yükseldiğinde sert bir uyanışla karşı karşıya kalırsınız. Ve bunların hepsi çok karmaşıksa, yine de aboneliğin avantajlarından kendiniz yararlanabilirsiniz.

Teknory