En iyi Windows 11 Pro ve Microsoft Office 2021 fırsatı

TL;DR: Microsoft Office Pro 2021 ve Windows 11 Pro Paketi 41,34 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %88 tasarruf etmenizi sağlıyor. Günümüzde teknolojinin maliyeti çok pahalı olduğundan muhtemelen yapmak isteyeceğiniz son şey, bilgisayarınızı yükseltmek için daha fazla para harcamak olacaktır. İster gelişmiş performans, daha fazla güvenlik, ister yalnızca yeni bir kullanıcı arayüzü arıyor olun, işletim […]

En iyi Windows 11 Pro ve Microsoft Office 2021 fırsatı

TL;DR: Microsoft Office Pro 2021 ve Windows 11 Pro Paketi 41,34 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %88 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Günümüzde teknolojinin maliyeti çok pahalı olduğundan muhtemelen yapmak isteyeceğiniz son şey, bilgisayarınızı yükseltmek için daha fazla para harcamak olacaktır. İster gelişmiş performans, daha fazla güvenlik, ister yalnızca yeni bir kullanıcı arayüzü arıyor olun, işletim sisteminizi Windows 11 Pro’ya güncellemek uygun maliyetli bir alternatiftir.

Windows 11 Pro’yu buradan satın alırsanız aynı zamanda ömür boyu Microsoft Office 2021 lisansına da sahip olacaksınız. Etkinlik sırasında her ikisini de 41,34 £ karşılığında alabilirsiniz; bu, webde bulabileceğiniz en iyi fiyattır.

Windows 11, eski sürümleri hatırlatan yeni bir görünüm getiriyor. Bu, yeni arayüzde gezinirken sorun yaşamayacağınız anlamına gelir, ancak yeni uygulama simgeleri, yuvarlatılmış köşeler ve ortalanmış alt görev çubuğu gibi şeyleri fark edeceksiniz.

Ancak Windows 11 Pro’nun çok sevdiğiniz bilgisayarınızın performansını ve güvenliğini nasıl artırabileceğiyle daha çok ilgilenebilirsiniz. Hız açısından, daha hızlı başlatma süreleri sağlayacak ve arka planda daha az uygulama çalıştıracak şekilde optimize edilmiştir.

Güvenlik için, Windows ve Microsoft bilgi korumasıyla tehditlere karşı yerleşik korumaya, Windows Hello for Business ile biyometrik oturum açma ve çok faktörlü kimlik doğrulama seçeneğine ve BitLocker ile sabit sürücü şifrelemesine sahip olacaksınız.

En yeni ve en iyi işletim sistemine yükseltme yaptıktan sonra, en yeni Microsoft uygulamalarını bilgisayarınıza ekleyebilirsiniz. Microsoft 365 aboneliğinden farklı olarak bu lisans, paketin tamamını tek bir bilgisayara indirmenize ve her uygulamayı o bilgisayarın ömrü boyunca kullanmanıza olanak tanır.

Windows 11 Pro ve Microsoft Office 2021 Paketi 41,34 £ fiyatla satıştadır ve kupon gerekmez.

Konular
Uygulamalar ve Yazılım Microsoft

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow