F1 2023 canlı yayını: Britanya Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile İngiltere Grand Prix’sini ücretsiz izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan bir para iade garantisi içerir. Max Verstappen için başka bir hafta, başka bir basit galibiyet mi? Hollandalı sürücü bu […]

F1 2023 canlı yayını: Britanya Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile İngiltere Grand Prix’sini ücretsiz izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan bir para iade garantisi içerir.


Max Verstappen için başka bir hafta, başka bir basit galibiyet mi? Hollandalı sürücü bu hafta sonu bir kez daha galibiyet almak için favori olacak ama ne olacağı asla belli olmaz.

İngiltere Grand Prix’sini dünyanın herhangi bir yerinden ücretsiz olarak izlemekle ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Britanya Grand Prix’si ne zaman?

2023 Britanya Grand Prix’si, 5.891 kilometrelik Silverstone Pisti’nin 52 turunda gerçekleşir. Programın tamamı burada bulunabilir:

 • Alıştırma 1 — 7 Temmuz 12:30 – 13:30 BST

 • Alıştırma 2— 7 Temmuz, 16:00 – 17:00 BST

 • Alıştırma 3— 8 Temmuz’da 11:30 – 12:30 BST

 • Nitelikli — 8 Temmuz, 15:00 – 16:00 BST

 • Irk – 15:00 BST, 9 Temmuz

Gökyüzü Sporları ve Kanal 4(yeni bir sekmede açılır) 9 Temmuz’da yarışın canlı yayınını yayınlayacak. Sky Sports ücretsiz değil, bu nedenle dünyanın dört bir yanından pek çok sadık hayran, tüm aksiyonu sağlamak için Kanal 4’ü arayacak. Sorun şu ki, Kanal 4’ü Birleşik Krallık dışından izleyemiyorsunuz. Bu, bir VPN kullanmıyorsanız geçerlidir.

Britanya Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve başka bir ülkedeki güvenli bir sunucuya bağlanabilir, yani dünyanın her yerinden akış sitelerinin engellemesini kaldırabilirsiniz. Aşağıdaki basit adımları izleyerek Kanal 4’ün engellemesini kaldırabilir ve dünyanın herhangi bir yerinden izleyebilirsiniz:

 1. Akış dostu bir hizmete kaydolun (ör. ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır))

 2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve İngiltere’deki bir sunucuya bağlanın

 4. Kanal 4’e Bağlan

 5. Britanya Grand Prix’sini dünyanın her yerinden izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak genellikle ücretsiz denemeler veya para iade garantisi sunarlar. Bu teklifleri kullanarak, aslında hiçbir şey harcamadan F1’i izleyebilirsiniz. Bu kesinlikle uzun vadeli bir çözüm değil, ancak Britanya Grand Prix’sini ücretsiz olarak izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

Kanal 4 için en iyi VPN nedir?

Birleşik Krallık dışından Kanal 4’ün engellemesini güvenilir bir şekilde kaldırabilen çok sayıda VPN vardır, ancak ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) akış için en iyi seçenek olmaya devam ediyor. Bu kaygan hizmetin üstesinden gelinmesi birkaç nedenden dolayı zordur:

 • İngiltere dahil 94 ülkede sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük cihazlarda bulunan kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizi korumak için sıkı kayıt tutmama politikası

 • Spor için yüksek akış hızları

 • En fazla beş eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Channel 4 engelini kaldırmak ve İngiltere Grand Prix’sini izlemek için kaydolabilir ve ardından yarıştan sonra yatırımınızı geri kazanabilirsiniz. İşlem, ExpressVPN ile hızlı ve kolaydır.

ExpressVPN ile İngiltere Grand Prix’sini ücretsiz izleyin.

Teknory