En iyi VR Black Friday fırsatı: Meta Quest 2 (önceden Oculus) paketi hala 50 $ indirimli

50 $ tasarruf edin: 25 Kasım itibariyle, Resident Evil 4 ve Beat Sabre içeren Meta Quest 2 paketi Black Friday için 50$ indirimli. Amazon’da 349,99 $ karşılığında alın(yeni bir sekmede açılır)En iyi satın alım(yeni bir sekmede açılır)ve dahası. Meta, bir Quest 3 (muhtemelen, ancak onaylanmamış bir halef) ile kendini gölgede bırakmaya karar verene kadar, Ağustos […]

En iyi VR Black Friday fırsatı: Meta Quest 2 (önceden Oculus) paketi hala 50 $ indirimli

50 $ tasarruf edin: 25 Kasım itibariyle, Resident Evil 4 ve Beat Sabre içeren Meta Quest 2 paketi Black Friday için 50$ indirimli. Amazon’da 349,99 $ karşılığında alın(yeni bir sekmede açılır)En iyi satın alım(yeni bir sekmede açılır)ve dahası.


Meta, bir Quest 3 (muhtemelen, ancak onaylanmamış bir halef) ile kendini gölgede bırakmaya karar verene kadar, Ağustos ayındaki can sıkıcı 100 dolarlık fiyat artışı bile Quest 2’yi şu anda satın alınacak en iyi VR başlığı olarak kaidesinden atamaz.

Bu küçük gösterinin ardından, Kara Cuma için Meta Quest 2 paketinde birden fazla perakendeciden 50 dolarlık bir indirim gördüğümüz için kendimizi oldukça şanslı hissediyoruz, bu da görünüşe göre bizi “stokta olmayan” bölgeden uzak tutuyor. Şimdi sadece 349,99 $ olan 128 GB Quest 2 paketi, ailedeki diğer Quest olan 1.499 $ ‘lık Quest Pro ile karşılaştırıldığında (hatta daha fazla) gülünç derecede uygun görünüyor.

Bu paketin değeri hakkında teknik bilgi almak istiyorsanız, iki ücretsiz ürünü de ele alalım: Resident Evil 4 ve Sabre yendi. İkincisi, ritimleri müziğe indirdiğiniz süper hasta bir VR ritim oyunu, Meta fiyatı yükselttiğinden beri Quest 2’ye dahil edildi – ama bu ortadan kalkıyor. Ağustos ayında Meta’dan bir tweet, ücretsiz olduğunu ortaya çıkardı. Sabre yendi indirme teklifi yalnızca 31 Aralık’a kadar geçerli olacaktır. Paketi şimdi satın almak size yalnızca kulaklık ve Resident Evil 4’te 50 ABD doları tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda ekstra 29,99 ABD doları da kazandırır. Sabre yendi 2023’te mal olacak.

En sevdiğiniz satıcıdan Meta Quest 2 paketini 349,99$’a alın:

Teknory