Final Fantasy 14: Dawntrail’in Yeni İşi, Yarışı ve Tam Uzunluktaki Sinematik Fragmanına Göz Atın

Hafta sonu Square Enix, şu konularda yeni bilgiler açıkladı: Şafak YoluPopüler MMO hayran etkinliği sırasında Final Fantasy XIV’in yaklaşan beşinci genişletmesi. Hayranlar, uzun bir sinema fragmanının yanı sıra oyunun iki yeni görevinden birine ve yeni oynanabilir yarışına da göz attı. “Karışık eter ortamında çalışan, hayallerini gerçeğe dönüştürmek için özel bir fırça kullanan, sihirli menzilli DPS […]

Final Fantasy 14: Dawntrail’in Yeni İşi, Yarışı ve Tam Uzunluktaki Sinematik Fragmanına Göz Atın

Hafta sonu Square Enix, şu konularda yeni bilgiler açıkladı: Şafak YoluPopüler MMO hayran etkinliği sırasında Final Fantasy XIV’in yaklaşan beşinci genişletmesi. Hayranlar, uzun bir sinema fragmanının yanı sıra oyunun iki yeni görevinden birine ve yeni oynanabilir yarışına da göz attı.

“Karışık eter ortamında çalışan, hayallerini gerçeğe dönüştürmek için özel bir fırça kullanan, sihirli menzilli DPS işi” olarak tanımlanan yeni bir sınıf olan Pictomancer ile tanışın. Temel olarak Pictomancer, boya kullanarak büyüler yaratan dev bir sihirli fırça kullanan bir ressamdır. Aşağıdaki fragmanda çalışırken göz atın:

Hrothgar adı verilen yeni bir kedi benzeri ırkın da dişi versiyonu ortaya çıktı. Aşağıdaki fragman vahşi doğada yapılan yarışa bir bakış sunuyor.

Son olarak büyük video, Dawntrail’in canlı tropikal ortamını, tonunu ve çok sayıda güzel işlenmiş aksiyonu gösteren 5+ dakikalık bir sinema fragmanıdır.

Geçtiğimiz yıl Square Enix, Final Fantasy XIV’in nihayet bu baharda Xbox Series X/S’ye geleceğini duyurmuştu. Etkinlik sırasında stüdyo, Xbox sürümünün açık beta testinin Şubat ayında başlayacağını ve oyunculara oyunun çıkışından önce ilk deneyimi sunacağını açıkladı.

Final Fantasy XIV: Dawntrail’in bu yazın sonlarında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Daha fazla bilgi için bu astarın parçalanmasına göz atın genişleme hakkında bilmeniz gereken her şey.

Teknory