Fitbit uygulaması Pixel 8 Pro’nun termometresinin hileden yeniliğe dönüşmesine yardımcı olabilir

Adamya Sharma / Android Otoritesi TL;DR Fitbit uygulamasının APK’sının parçalanması, Pixel 8 Pro’nun termometresiyle ilişkili görünen dizeleri ortaya çıkarıyor. Yırtılma, vücut ısısı ölçümlerinin otomatik olarak senkronize edileceğini ve uygulamada görüneceğini gösteriyor. Fitbit uygulaması, zaman içindeki vücut sıcaklığınızı grafiklerle takip edebilecek. Pixel 8 Pro piyasaya sürülmeden önce telefonun termometresinin vücut ısısını ölçmek için kullanıldığını gösteren sızıntılar […]

Fitbit uygulaması Pixel 8 Pro’nun termometresinin hileden yeniliğe dönüşmesine yardımcı olabilir

Adamya Sharma / Android Otoritesi

TL;DR

  • Fitbit uygulamasının APK’sının parçalanması, Pixel 8 Pro’nun termometresiyle ilişkili görünen dizeleri ortaya çıkarıyor.
  • Yırtılma, vücut ısısı ölçümlerinin otomatik olarak senkronize edileceğini ve uygulamada görüneceğini gösteriyor.
  • Fitbit uygulaması, zaman içindeki vücut sıcaklığınızı grafiklerle takip edebilecek.

Pixel 8 Pro piyasaya sürülmeden önce telefonun termometresinin vücut ısısını ölçmek için kullanıldığını gösteren sızıntılar vardı. Ancak lansmanın ardından Google, sensörün bu kullanım için onaylanmadığını söyledi ancak bu onayı almak için FDA’ya başvuruda bulundu. Sıcaklık sensörünün insan kullanımı için onaylanıp onaylanmayacağı veya ne zaman onaylanacağı bilinmese de, Fitbit uygulamasının o güne hazırlandığı görülüyor.

APK’nın parçalanması, devam eden çalışma kodunu temel alarak gelecekte bir hizmete gelebilecek özelliklerin tahmin edilmesine yardımcı olur. Ancak bu tür öngörülen özelliklerin kamuya açıklanmaması da mümkündür.

Tarafından keşfedildi 9to5GoogleFitbit uygulamasının 4.06.7 sürümünün parçalanması, Pixel 8 Pro termometresiyle ilişkili gibi görünen kod dizilerini ortaya çıkarıyor. Kodda özellikle “telefonunuzun termometresinin” Fitbit uygulamasıyla veri paylaştığından bahsediliyor.

Fitbit’in vücut ısısı verilerini Fitbit profilinize kaydetmesine ve saklamasına izin vermek isteyip istemediğinizi seçin. Kaydet’e dokunduğunuzda telefonunuzun termometresi, paylaşmayı bırakmadığınız sürece bu ve gelecekteki tüm sonuçlar dahil olmak üzere verileri Fitbit ile paylaşmaya başlayacaktır.

Keşfe göre Google, Fitbit uygulamasının sıcaklık sensörüyle senkronize edilmesine izin vermek için çalışıyor gibi görünüyor. Kullanıcılar daha sonra sensörün uygulamayla otomatik olarak veri paylaşmasını isteyip istemeyeceklerini seçebilecekler. Ayrıca sonuçlarınızı Fitbit’e manuel olarak kaydedebileceğiniz de bildirildi.

Çıkış, kullanıcıların özelliği kullanmak için bir Google hesabıyla oturum açmaları gerekeceğini ekliyor. Fitbit uygulaması etkinleştirildiğinde zaman içindeki vücut sıcaklığınızı grafiklerle takip edebilecek.

Böyle bir özellik Pixel 8 Pro’nun termometresini şu an olduğundan çok daha kullanışlı hale getirecek. Ancak bu özelliğin tam anlamıyla hayata geçirilip geçirilmeyeceğini bekleyip görmemiz gerekecek.

Fitbit uygulaması Pixel 8 Pro’nun termometresinin hileden yeniliğe dönüşmesine yardımcı olabilir

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow