Future Games Show Bahar Gösterimi 2024 nasıl izlenir?

Bu geceki Future Games Show’u nasıl izleyeceğinizi merak ediyorsanız o zaman yanınızdayız. Bahar Gösterisini ne zaman ve nerede izleyebileceğinize ilişkin tüm ayrıntıların yanı sıra onu kimin sunacağına, hangi oyunların çıkacağının onaylandığına ve daha fazlasına ilişkin önemli ayrıntıları burada bulabilirsiniz. Önemli konulara değinecek olursak, 21 Mart’ta bu akşam saat 16:00 ET / 13:00 PT / 20:00 […]

Future Games Show Bahar Gösterimi 2024 nasıl izlenir?

Bu geceki Future Games Show’u nasıl izleyeceğinizi merak ediyorsanız o zaman yanınızdayız. Bahar Gösterisini ne zaman ve nerede izleyebileceğinize ilişkin tüm ayrıntıların yanı sıra onu kimin sunacağına, hangi oyunların çıkacağının onaylandığına ve daha fazlasına ilişkin önemli ayrıntıları burada bulabilirsiniz.

Önemli konulara değinecek olursak, 21 Mart’ta bu akşam saat 16:00 ET / 13:00 PT / 20:00 GMT’de Future Games Show Bahar Gösterimini izleyebilirsiniz. Yayınlanacak Youtube, Seğirme, Facebook, X, Tiktok, OyunlarRadar, IGN, oyun alanıBiliBili ve PAX Doğu Twitch Kanalı yani onu nerede yakalayacağınız konusunda birçok seçeneğiniz olacak. Size kolaylık sağlamak için aşağıya YouTube bağlantısını da ekledik.

Ama ne görmeyi bekleyebilirsiniz? Her şeyden önce, Ben Starr’la geçireceğiniz akşam boyunca size rehberlik edecek bazı yıldız sunucular var (Clive Rosfield, Final Fantasy XVI) ve Samantha Béart (Karlach, Baldur’un Kapısı 3) gösteriye ev sahipliği yapıyor.

Gösteride 50’den fazla oyun yer alacak ve şimdiden iştah açıcı pek çok oyun duyurulacak. Örneğin heyecanlandığım üç şey: Hala Derin Uyanıyor – The Chinese Room’dan yeni birinci şahıs anlatıma dayalı korku oyunu; aksiyon RPG’si Kötülere dinlenmek yokarkasındaki stüdyonun bir sonraki oyunu ori seri; Ve Enotria: Son Şarkı Başka bir aksiyon RPG’si ama İtalyan folklorundan ilham alıyor.

Benim kişisel öne çıkanlarım ve heyecanım bir yana, Future Games Show Bahar Gösterimi’nde altı dünya prömiyeri, bazı özel fragmanlar ve indirilebilir demolarla hemen denemeye hazır olacak bazı oyunları öne çıkaran bir ‘Oynayacaklar’ özelliği yer alacak.

Video oyunu etkinliklerinizi uzun süreli ve ekstralarla seviyorsanız, Bahar Gösterimi’nde ana gösteriden hemen sonra gelen yeni bir gösteri sonrası bölümü olan Future Games Show Genişletme Paketi ile sizi de kapsıyor. Bu, ana Vitrin’de yer alan oyunlara daha derinlemesine bir bakış sunacak ve aynı zamanda bazı lezzetli ve özel haberler de sunacak.

Bu ilginizi çektiyse bu akşam saat 16:00 ET / 13:00 PT / 20:00 GMT’deki Gelecek Oyunları Şovu Bahar Gösterimi’ni izleyin.

Bunları da beğenebilirsin…

Teknory