Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel MCU’da ne zaman geçiyor?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-25T08:20:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-24T11:03:57 Marvel, Guardians of the Galaxy Holiday Special ile erkenden iyi haberler getirdi – ancak MCU’da ne zaman geçiyor ve zaman çizelgesinde nereye sığıyor? James Gunn, MCU’daki ilk çıkışını 2014 yılında üç bölümlük bir üçlemenin ilk cildi olan Galaksinin Koruyucuları ile yaptı ve son film seti gelecek yıl […]

Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel MCU’da ne zaman geçiyor?

Yayınlanan: 2022-11-25T08:20:00

Güncellenmiş: 2022-11-24T11:03:57

Marvel, Guardians of the Galaxy Holiday Special ile erkenden iyi haberler getirdi – ancak MCU’da ne zaman geçiyor ve zaman çizelgesinde nereye sığıyor?

James Gunn, MCU’daki ilk çıkışını 2014 yılında üç bölümlük bir üçlemenin ilk cildi olan Galaksinin Koruyucuları ile yaptı ve son film seti gelecek yıl sinemalarda olacak. Evet, Muhafızlar ekibine (ya da en azından bazılarına) veda ediyoruz.

İlk film, Iron Man 3, Thor: The Dark World, Captain America: The Winter Soldier, Avengers: Age of Ultron ve Ant-Man arasında yer alan MCU’nun İkinci Aşamasında geldi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Black Panther: Wakanda Forever, Dördüncü Aşamayı büyük ekranda sona erdirirken, Guardians of the Galaxy Holiday Special MCU zaman çizelgesinde ne zaman geçiyor?

Guardians of the Galaxy Holiday Özel MCU zaman çizelgesi açıklandı

James Gunn’a göre, Özel Tatil, Thor: Love & Thunder ve Guardians of the Galaxy Vol. 3, Guardians evrenine bağlı yeni hikayeler ve karakterlerle.”

“Tatil Özel Günü bağımsız bir hikaye olsa da, Muhafızların tüm bu yıllar boyunca neler yaptığına dair pek çok eğlenceli yeni gerçek içeriyor.” tweet attı.

Love & Thunder’da, Avengers: Endgame’de Galaksinin Koruyucuları’na katıldıktan sonra Thor’u yakaladık.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Hem neredeyse yenilmez olması hem de kutsal bir sarayı enkaza çevirmek de dahil olmak üzere günü kurtarmaya çalışırken verdiği hasar açısından ekip için paha biçilmez bir silah. Sonunda kendi hikayesine devam etmek için Muhafızlarla yollarını ayırır ve mutlu yollarına koyulurlar.

Black Panther 2 ile ilgili Tatil Özeline ne dersiniz? Peki, göre yapımcı Nate MooreWakanda Forever, Thor: Love & Thunder sırasında ve öncesinde, Ant-Man and the Wasp: Quantumania ile neredeyse aynı anda olmasa da geçer.

Yani, kronolojik olarak, Galaksinin Koruyucuları Dördüncü Aşamada gördüğümüz son karakterlerdir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

The Guardians of the Galaxy Holiday Special, 25 Kasım’da Disney+’ta. İncelememizi buradan okuyabilir ve Disney+’a kaydolabilirsiniz. burada.

Teknory