Michael Keaton Yönetmen Kara Gerilim Filmi Al Pacino ve Oyuncu Kadrosunu Açıkladı

Kendini Warner Bros. Discovery ve DC’de devam eden içerik kargaşasının ortasında bulan Michael Keaton, odağını yaklaşan kara gerilim filmine kaydırdı. Knox Uzaklara GidiyorOscar ödüllü aktörler Al Pacino ve Marcia Gay Harden’ı ortaya çıkaran ve Batı dünyası etkileyici oyuncu kadrosunun üyeleri olarak yıldız James Marsden. Batman rolünü yeniden canlandırması beklenen Keaton, Flaş, filmde rol alacak, kariyerindeki […]

Michael Keaton Yönetmen Kara Gerilim Filmi Al Pacino ve Oyuncu Kadrosunu Açıkladı

Kendini Warner Bros. Discovery ve DC’de devam eden içerik kargaşasının ortasında bulan Michael Keaton, odağını yaklaşan kara gerilim filmine kaydırdı. Knox Uzaklara GidiyorOscar ödüllü aktörler Al Pacino ve Marcia Gay Harden’ı ortaya çıkaran ve Batı dünyası etkileyici oyuncu kadrosunun üyeleri olarak yıldız James Marsden. Batman rolünü yeniden canlandırması beklenen Keaton, Flaş, filmde rol alacak, kariyerindeki ikinci yönetmenlik çalışmasına girişecek ve yapımcı olarak görev yapacak. film, Mayıs ayında Cannes film Market’te satışa sunuldu ve satın alındı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Göre film/news/james-marsden-marcia-gay-harden-al-pacinomichael-keaton-knox-goes-away-1235462191/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>ÇeşitlilikKeaton’ın gerilim filmi, Suzy Nakamura, Joanna King, Ray McKinnon, John Hoogenaker ve Lela Loren’in de yer aldığı oyuncu kadrosuna Pacino, Harden ve Marsden’ı ekledi. Filmi kaleme aldı Uyanmak ve Ulusal Hazine: Sırlar Kitabı yazar Gregory Poirier. 2015 En İyi film Oscar ödüllü filmin yapımcılığını üstlenen Michael Sugar GündemKeaton’ın rol aldığı filmin yapımcılığını da üstleniyor. Filmin arkasındaki yapım şirketleri ortak bir bildiride, amaçlarının orijinal bir kara-gerilim filmi yapmak olduğunu belirttiler. Aşağıdaki ortak açıklamaya göz atın:

Bunun gibi orijinal kara gerilim filmleri günümüzde çok nadir bulunuyor, bu nedenle yapımcılar ve film severler olarak bu projenin bir parçası olmaktan daha fazla heyecan duyamazdık. Hem kamera arkasında hem de önünde Michael Keaton, yetenekli oyuncu kadromuz ve ekibimizin geri kalanıyla birleştiğinde, izleyicileri gerçek bir ziyafet bekliyor.

İlgili: Flash’ın Yeni Çıkış Tarihi Bir Michael Keaton Batman Haraç


Knox Hakkında Bildiğimiz Her Şey Uzaklaşıyor

üretim Knox Uzaklara Gidiyor Bu yılın yazının sonlarında başlayan filmin çekimleri kısa süre önce tamamlandı. Keaton, hızlı hareket eden bir bunama vakası teşhisi konan bir tetikçi olan John Knox rolünü oynuyor. Son günlerinde, Marsden’ın canlandırdığı, görüşmediği yetişkin oğlunun yanında doğru olanı yapacağına yemin eder. Keaton yetkililerden ve onun bunama ile başgösteren savaşından kaçarken ikili bir saat unsuru olacak ve yakalanması gereken aksiyon, gerilim ve ağır duygu anlarıyla geçmişin klasik kara filmlerine karanlık, kasvetli bir geri dönüş olacak şekilde şekillenecek. harika oyuncu kadrosuyla büyük etki yaratıyor. Birçoğu kesinlikle dikkate alacaktır Knox Uzaklara Gidiyor heyecan verici bir proje, çünkü izleyicilere Keaton’ı törensiz konservelemeden sonra iş başında görme fırsatı veriyor. Yarasa kız.

Keaton, şanlı Hollywood kariyerinde ikinci kez yönetmen koltuğuna oturuyor, ancak ilk kez yönetmenliği gerçekten planlıyor. Önceki yönetmenlik kredisi 2008’lerdeydi. Neşeli Beyefendi, Keaton’ın oynadığı, ancak tetikçinin izini süren sorunlu bir dedektif olarak gördüğü başka bir suç-gerilim filmi. Filmi yönetmesi gerekmiyordu ama asıl yönetmen ve yazar Ron Lazzerti’nin apandisi, çekimler başlamadan önce patladı. Keaton daha sonra Sundance film Festivali’nde büyük övgü toplayan filmin yönetmenliğini üstlendi. Ne yazık ki, film yasal savaşlarla gölgelendi ve parasal beklentilerini karşılamadı.

Bu sefer, herhangi bir dram yok gibi görünüyor. Yönetmen olarak rolü en başından beri belirsizdi ve eleştirmenlerce beğenilen geçmiş filmlerinden tanıdık yöneticilerle yeniden bir araya geliyor. Hem kamera önünde hem de arkasında efsanevi Michael Keaton liderliğindeki güçlü bir kadroyla, Knox Uzaklara Gidiyor son hafızadaki en ilgi çekici kara filmlerden biri olabilir.

Devamı: Michael Keaton’ın Batman 1989 Oyuncu Seçimi Neden Bu Kadar Tartışmalıydı?Kaynak: film/news/james-marsden-marcia-gay-harden-al-pacinomichael-keaton-knox-goes-away-1235462191/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Teknory