Galaksinin Koruyucuları Vol. 3’ün Tek Kusuru, Emmy Adayı Olarak DCU’yu Güçlendiriyor Büyük ‘Fantastik Dörtlü’ Oyuncu Seçme Teklemesini Yatıştırıyor

Marvel/YouTube aracılığıyla ekran kaydı İle Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 sadece birkaç gün sonra, tüm gevezeliklerin son görevlerine başlayan galaksiler arası kahramanlar hakkında olacağını varsayarsınız. Ama hayır. MCU diyarındayken, tartışmalara, tartışmalara, yayın haberlerine, bazı evcilleştirilebilir ve bazı pek evcilleştirilemez teklemelere, onu birdenbire yenilenen ateşe hazırlamalısınız. Ve bu eklektik karışıma, DCU’nun en büyük süper kahramanının şaşırtıcı bir […]

Galaksinin Koruyucuları Vol.  3’ün Tek Kusuru, Emmy Adayı Olarak DCU’yu Güçlendiriyor Büyük ‘Fantastik Dörtlü’ Oyuncu Seçme Teklemesini Yatıştırıyor

Marvel/YouTube aracılığıyla ekran kaydı

İle Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 sadece birkaç gün sonra, tüm gevezeliklerin son görevlerine başlayan galaksiler arası kahramanlar hakkında olacağını varsayarsınız. Ama hayır. MCU diyarındayken, tartışmalara, tartışmalara, yayın haberlerine, bazı evcilleştirilebilir ve bazı pek evcilleştirilemez teklemelere, onu birdenbire yenilenen ateşe hazırlamalısınız. Ve bu eklektik karışıma, DCU’nun en büyük süper kahramanının şaşırtıcı bir şekilde yan terfi almasını da ekleyin. cilt 3tek hayal kırıklığı.

üretimi yapılırken Fantastik Dörtlü Hala aylar uzakta, Mila Kunia’nın The Thing olarak rol aldığına dair raporlar herhangi bir kanıtsa, oyuncu kadrosu söylentileri hiçbir zaman gerçekten ölmedi ve yeni bir drama ile kutsandı. Haberler, zaten gergin olan bir konuyu kızdırdı, çünkü-Kuantum Fandom, olasılığı savuştururken. Cinsiyet değiştirmeyi önemsedikleri için mi? Belli ki hayır, Marvel’ın bu yola girmeyi planlaması durumunda sadece zaten seçtikleri aktrisin rolü oynamasını istedikleri için.

geri GotG Cilt. 3 Evren, stüdyo filmi bir cehennem sarsıcı yapmak için elinden gelen her şeyi yapıyor ve bu, Kevin Feige’in MCU’nun “en iyisi” olarak gördüğü kişiye dokunaklı bir veda etmesini içeriyor. Öyleyse, Marvel’ın kim olduğunu öğrenmeye hazır mısınız? Başlayalım!

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 DCU yutturmacasını tetikleyen tek bir nokta için çöpe atılır

Will Poulter, Guardians of the Galaxy Vol.  3
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Sanki James Gunn’ın her ikinci gönderisinin zaten abartılı DC fandomuna bir şeyler katması ve onu daha da ileriye götürmesi yeterli değilmiş gibi. Süpermen: Miras gelmiş geçmiş en çok beklenen film, Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 Adam Warlock ile onu bir adım ileriye taşıyor.

Hayır, hayır, bariz bir terfi söz konusu değil. Karakter, zayıf bir karakter hikayesi ve ekrandaki sunumu nedeniyle eziliyor, ancak Will Poulter’ın kötü adamı filmin genel olay örgüsünü yükseltmek için çok az şey yapsa da, kişiliğinin başka bir “yön”, DCU hayranları için Gunn’ın olacağının yeterli kanıtı. DC Films’in eş başkanı olarak ilk filmiyle mükemmel Süpermen’i piyasaya sürüyor.

Marvel patronu Kevin Feige, MCU’nun gelmiş geçmiş ‘en iyi’ aktörlerinden birine sesleniyor

Dave Bautista, Galaksinin Koruyucuları Vol.  3
YouTube/Marvel Studios aracılığıyla ekran kaydı

Büyük bir parça Galaksinin Koruyucuları Vol. 3‘in çekirdek kadrosu, Gunn ile birlikte MCU’ya veda edecek ve buna Dave Bautista ve Drax olarak unutulmaz dönüşü de dahil.

Karakterin hiçbir zaman hak ettiği ilgiyi göremediği yönündeki suçlamalar ve Bautista, Drax’in makyajını tüm film boyunca yaptırdığını itiraf ederken. GotG filmler ve diğer MCU görünümleri “travma yaratan” bir deneyimdi, Feige son filmdeki performansını övdü. Ama dahası, taçlandırdı Kumdan tepe “Şimdiye kadar sahip olduğumuz en iyi oyunculardan biri” olarak yıldız.

Pekala, biraz geç, Feige, çünkü bu gemi yola çıktı.

Mila Kunis’in The Thing’i canlandıracağı söylentilerine öfke Fantastik Dörtlü rol için mükemmel oyuncu tarafından gölgede bırakılıyor

Şey ve Mila Kunis
20th Century Fox/Sony Pictures aracılığıyla görüntü

Rağmen Fantastik Dörtlü dır-dir aylar Merakla beklenen proje, üretimine başlamaktan çok uzakta, konu çekirdek üyelerini seçmeye geldiğinde, spekülasyonlara ve teorilere hükmetmeyi hiçbir zaman gerçekten bırakmadı. Ancak son zamanlarda Mila Kunis’in Ben Grimm namı diğer The Thing rolü için görüşmelerde bulunduğuna dair bir söylenti hız kazandığında işler biraz kızıştı.

Olası oyuncu kadrosuna yönelik öfkenin bir kısmı, filmden özgünlük ve saf bir uyarlama talep eden çizgi roman hayranlarının izniyle olurken, diğerleri MCU’nun Grimm’i Sharon Ventura, namı diğer She Thing ile değiştirmesini hemen kabul etti. Sonuncuların beğenmediği tek şey, Kunis’i rolde görselleştirmekti, özellikle de üst düzey oyunculuk hüneriyle rolü efsanevi yapmaya hazır, üç kez Emmy adayı harika bir mucizeye sahip oldukları için.

Bugünlük bu kadar, ancak yarın daha fazla MCU dizisine “hayret etmeye” hazır olun!

Teknory