Galaxy A24 sızıntısı alışılmadık bir rengi ortaya koyuyor

TL;DR Yeni bir sızıntı, Galaxy A24’e üç renk seçeneğiyle bakmamızı sağlıyor. Sızıntı, fiyatı ve bazı özellikleri de ortaya çıkarmış olabilir. Telefon Android 12 ile başlayabilir. Geçen ay, Galaxy A24’ün sızdırılmış tanıtım görselleri, Samsung’un bir sonraki bütçe telefonuna ilk kez bakmamızı sağladı. Şimdi yeni bir Galaxy A24 sızıntısı, bize cihazın yeni tam vücut oluşturmalarının yanı sıra, […]

Galaxy A24 sızıntısı alışılmadık bir rengi ortaya koyuyor

TL;DR

  • Yeni bir sızıntı, Galaxy A24’e üç renk seçeneğiyle bakmamızı sağlıyor.
  • Sızıntı, fiyatı ve bazı özellikleri de ortaya çıkarmış olabilir.
  • Telefon Android 12 ile başlayabilir.

Geçen ay, Galaxy A24’ün sızdırılmış tanıtım görselleri, Samsung’un bir sonraki bütçe telefonuna ilk kez bakmamızı sağladı. Şimdi yeni bir Galaxy A24 sızıntısı, bize cihazın yeni tam vücut oluşturmalarının yanı sıra, ayrıştırılması için daha fazla bilgi verdi.

tarafından keşfedildiği gibi Gelecek KazanSızıntı, Samsung’un henüz duyurulmamış cep telefonunu üç renkte gösteriyor. Bu üç renk arasında siyah, kireç yeşili ve daha sıra dışı bir şey var. Görünüşe göre üçüncü seçenek, bir çeşit renk değiştiren metalik benzeri ayna. Bu renderlara dayanarak bu rengin vahşi doğada nasıl görüneceğini iyi bir şekilde kavramak zor, ancak görmek ilginç olacak.

Bir önceki sızıntıda, renderlar bordo renk seçeneğinin olacağını gösteriyordu. Ancak bu son sızıntıda renk yolunun eksik olduğu görülüyor.

Çıkışa göre arka panel ve çerçeve plastikten oluşacaktır. Ancak Samsung’un 2023 tasarım dilini düz bir sırt ve kamera adası olmaması ile koruyor. Ayrıca, ekranın özçekim kamerası için bir Infinity-U tasarımına sahip olacağı da görülüyor.

Spesifikasyonlara geçersek, Galaxy A24 sızıntısı, 2340 x 1080 çözünürlüğe sahip 6,5 inçlik bir Super AMOLED ekrana sahip olacağını iddia ediyor. Telefon bir MediaTek Helio G99 üzerinde çalışabilir, 4 GB RAM ve 128 GB genişletilebilir depolama alanına sahip olabilir. . Ayrıca 5.000 mAh bataryaya, NFC bağlantısına ve çift SIM özelliklerine sahip olabilir. A24’te 50MP ana kamera, 5MP ikincil kamera ve 2MP makro kamera bulunabilir.

Fiyat konusuna gelince, telefonun ilk olarak Orta Doğu’da 200 €’dan satışa çıkacağı görülüyor. ABD fiyatlandırması hakkında bir kelime yok. Hayal kırıklığı olarak gelecek bir şey, cihazın en son Samsung Android 13 güncellemesi yerine Android 12 ile piyasaya sürülecek gibi görünmesidir.

Ne yazık ki, Samsung’un telefonu ne zaman piyasaya süreceğinden söz edilmedi. Elimize daha fazla bilgi gelene kadar beklememiz gerekecek.

Galaxy A24 sızıntısı alışılmadık bir rengi ortaya koyuyor

Teknory