Galaxy Tab S9 Plus sızıntısı, Samsung’un bir sonraki tabletine ilk bakışımızı veriyor

TL;DR Yaklaşan Galaxy Tab S9 Plus’ın görselleri internete sızdırıldı. Teknik özelliklerin tam listesi, görsellerle birlikte sızdırıldı. Bu, Samsung’un bir sonraki tabletine ilk bakışımız. Samsung, Galaxy S23 serisinin lansmanı sırasında bir sonraki tabletini duyurmaktan kaçınsa da, cihazın çok da uzak olmayan bir gelecekte piyasaya çıkması bekleniyor. Ancak bizi o güne kadar oyalamak için, yeni sızan bazı […]

Galaxy Tab S9 Plus sızıntısı, Samsung’un bir sonraki tabletine ilk bakışımızı veriyor

TL;DR

  • Yaklaşan Galaxy Tab S9 Plus’ın görselleri internete sızdırıldı.
  • Teknik özelliklerin tam listesi, görsellerle birlikte sızdırıldı.
  • Bu, Samsung’un bir sonraki tabletine ilk bakışımız.

Samsung, Galaxy S23 serisinin lansmanı sırasında bir sonraki tabletini duyurmaktan kaçınsa da, cihazın çok da uzak olmayan bir gelecekte piyasaya çıkması bekleniyor. Ancak bizi o güne kadar oyalamak için, yeni sızan bazı görseller bize cihaza ilk bakışımızı verebilir.

Tanınmış ihbarcı OnLeaks ile işbirliği içinde, WolfofTablet Galaxy Tab S9 Plus’ın birkaç görüntüsünü ortaya çıkardı. Bu görüntülerin yanı sıra, cihazın bir teknik özellik listesi de sızdırılmış gibi görünüyor.

Sızıntıya göre tabletin boyutlarının 285,4 x 185,4 x 5,64 mm olması bekleniyor. 12.4 inç ekrana ek olarak, tabletin bir selfie kamerası, çift arka kamera ve dört hoparlöre sahip olabileceğine inanılıyor. Spesifikasyonlar ayrıca S Pen desteğinden ve 45W kablolu şarjlı USB-C’den bahsediyor.

Çıkışa göre ekranın 1752×2800 piksel çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Bu ekranın altında, Kablosuz Samsung DeX desteğiyle birleştirilmiş bir ekran altı optik parmak izi sensörü olabilir.

Kameralara gelince, kesin özellikler yok gibi görünüyor. Bununla birlikte, manzara modundayken videolar veya fotoğraf çekmek için kullanılan ikincil bir selfie kamerası olduğuna inanılan ikincil bir sensörden bahsediliyor.

Tasarımla ilgili olarak, Samsung önemli bir değişiklik yapmayacak gibi görünüyor. Bu görseller, selefine büyük ölçüde benzeyen bir tableti gösteriyor. Tek fark, Galaxy S23 serisinin tasarım diline uyacak şekilde şekillendirilmiş gibi görünen çift arka kameralar gibi görünüyor.

Galaxy Tab S9 Plus hakkında hala fazla bir şey bilmesek de, söylentilere göre Ultra varyantı Galaxy çipi için Snapdragon 8 Gen 2’ye sahip olabilir. Ayrıca Ultra’nın 10.880 mAh pil alabileceği de söyleniyor.

Galaxy Tab S9 Plus sızıntısı, Samsung’un bir sonraki tabletine ilk bakışımızı veriyor

Teknory