Leia, Bu Muhteşem Star Wars Sanatında Luke ile Yer Değiştiriyor

Özet Güzel yeni Star Wars görseli, Leia’nın alternatif bir gerçeklikte Luke yerine Yoda ile eğitim aldığını gösteriyor. Leia’nın sert ve diplomatik yapısı, anne ve babası Padmé ve Anakin’inkini andırıyor. Bu sanat eseri Leia’nın rolünü tersine çevirerek alternatif bir zaman çizelgesine büyüleyici bir bakış sunuyor. Luke olabilirdi Yıldız SavaşlarıEkranda eğitim gören ilk Jedi, ancak bu sanat […]

Leia, Bu Muhteşem Star Wars Sanatında Luke ile Yer Değiştiriyor

Özet

  • Güzel yeni Star Wars görseli, Leia’nın alternatif bir gerçeklikte Luke yerine Yoda ile eğitim aldığını gösteriyor.
  • Leia’nın sert ve diplomatik yapısı, anne ve babası Padmé ve Anakin’inkini andırıyor.
  • Bu sanat eseri Leia’nın rolünü tersine çevirerek alternatif bir zaman çizelgesine büyüleyici bir bakış sunuyor.Luke olabilirdi Yıldız SavaşlarıEkranda eğitim gören ilk Jedi, ancak bu sanat eseri, eğer olsaydı nasıl görünebileceğini hayal ediyor Leia Bunun yerine Yoda ile eğitim almıştı. Leia aslında Yoda ile hiç tanışmasa da onu kardeşini eğiten bilge Jedi Ustası olarak tanıyordu. İmparatorluk Geri Dönüyorona, sonunda kötü kalpli babaları ve kötü İmparator Palpatine’e karşı savaşmasını sağlayacak becerileri kazandırdı. Leia, orijinal üçlemenin olaylarından sonra kısa bir süre Luke ile Jedi eğitimi alır, ancak asla bir Jedi Ustası olamaz.

Sanatçı @libpaint alternatif bir gerçeklik yayınladı InstagramGeleneksel olarak Luke’a ait olan orijinal üçlemedeki çeşitli sahnelerde Leia’nın birkaç çizimini paylaşıyoruz.


Sırtında Yoda ile eğitim görürken gösterildiği gibi, Leia’nın yüzü odaklanmıştır. Resmin sağ tarafında Jedi’ın Dönüşü’nde Luke’un yerini alan Leia, kısa kesilmiş saçlarıyla siyah takım elbisesini giymektedir. Altyazı uygun bir şekilde şöyledir, “Luke Leia takası fikrine kafayı taktım.” İkinci slaytta, “” sözcüklerinin üstünde, eğitim kıyafetleri içinde R2-D2’nin yanında duran basit bir çizimi yer alıyor.İmparatorluk güçleri geri döndü.”

İlgili

Star Wars Filmleri Sırasıyla: Yayın Sırasını, Kronolojik Olarak ve TV Dizileriyle Nasıl İzleyebilirsiniz

Star Wars’u izlemenin en iyi yolu nedir? Yayın veya zaman çizelgesi sırasına göre izlemek için bilmeniz gereken her şey ve TV şovlarını nasıl ekleyeceğiniz burada.


Leia’nın Hikayesi Her İki Ebeveyninin Hikayesini Yansıtıyor

Solda Padmé Amidala ve sağda A New Hope filmindeki Leia Organa başlığını kaldırmış şekilde


Annesi Padmé gibi, Leia’nın diplomasi yeteneği onu sık sık aklın sesi olmaya iter, ancak şüphesiz babasından miras aldığı bir sertliği vardır. Anakin gibi, Leia da düşmanca ve pervasız olabilir, cesur hareketlerini her zaman onları gerçekleştirmek için gereken becerilerle destekler. Bir politikacı olarak kariyeri Padmé’nin kitabından fırlamış bir sayfa olabilirdi, ancak farklı bir hayatta babasının yanında inanılmaz bir Jedi Şövalyesi olurdu.

Oğlunun karanlık tarafla bağlantısından korktuğu için ışın kılıcını bir daha asla bırakamaz ama bu Leia’yı hiçbir şekilde aksiyondan uzaklaştırmaz. Yıldız Savaşları Hikaye devam üçlemesinde tekrar başlıyor, Leia artık Alderaan Prensesi değil, Direniş Generali. Annesi gibi diplomatik kalsa da Leia önündeki savaşları kazanmaya odaklanmış durumda. General Organa olarak Leia, Anakin’i gururlandıracak bir savaş stratejisi yeteneğiyle güçlerine komuta ediyor.


Kaynak: @dudakbaint

Teknory