Garip ‘Silahlı Pokémon’ oyunu 8 saat içinde 1 milyondan fazla kopya satarken, Palworld geliştiricileri sunucu sorunlarını ‘en kısa sürede’ çözmek için çalışıyor

Pocketpair’in açık dünya yaratık toplama ve hayatta kalma oyunu Palworldinternet tarafından resmi olmayan bir şekilde ‘Pokémon silahlarla’ Steam’de erken erişimde yayınlandı ve Xbox Serisi X|Bugün (19 Ocak) ve şimdiden olağanüstü derecede popüler olduğu kanıtlandı. İçinde postalamak Twitter / X’te Pocketpair, açık dünyadaki hayatta kalma oyununun yalnızca sekiz saat içinde bir milyonun üzerinde kopya satmayı başardığını […]

Garip ‘Silahlı Pokémon’ oyunu 8 saat içinde 1 milyondan fazla kopya satarken, Palworld geliştiricileri sunucu sorunlarını ‘en kısa sürede’ çözmek için çalışıyor

Pocketpair’in açık dünya yaratık toplama ve hayatta kalma oyunu Palworldinternet tarafından resmi olmayan bir şekilde ‘Pokémon silahlarla’ Steam’de erken erişimde yayınlandı ve Xbox Serisi X|Bugün (19 Ocak) ve şimdiden olağanüstü derecede popüler olduğu kanıtlandı.

İçinde postalamak Twitter / X’te Pocketpair, açık dünyadaki hayatta kalma oyununun yalnızca sekiz saat içinde bir milyonun üzerinde kopya satmayı başardığını açıkladı. Buna göre SteamDBBu yazının yazıldığı sırada şu anda 363.000’den fazla kişi oyundaydı ve bu sayıya Xbox oyuncularından hiçbiri dahil değil.

Bu popülerlik oldukça büyük bir başarı olsa da, sonuçları olmadan da gelmiyor. Pocketpair ayrıca bugün erken saatlerde, çok sayıda eşzamanlı oyuncunun istikrarsızlığa yol açmasının ardından ekibin sunucu sorunlarını “en kısa sürede” çözmek için çalıştığını bildirdi.

Pocketpair, “Şu anda sunucu sağlayıcımız, çok sayıda eş zamanlı oyuncu nedeniyle sunucuların kararsız hale geldiğini ve sunuculara bağlanırken sorunlar yaşıyor olabileceğinizi bildiriyor” dedi. yazdı. “Bu sorunu en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz! Bu arada, bazı kullanıcılar oyunu başlattıktan sonra iki veya üç kez bağlanmayı denediğinde veya bekledikten sonra başarılı olduklarını bildirdiler.”

Başlangıçta parlak ve neşeli bir dış görünüş gibi görünse de, Palworld onu diğerlerinden ayıran karanlık ve genel olarak tuhaf özelliklerle doludur. Pokémon ve gerçekten de herhangi bir yaratık toplama oyunu. Yakaladığınız yaratıkları (Dostlarınızı) silahlarla donatmak ve söz konusu silahlarla vahşi Dostlarınızı vurmakla kalmaz, aynı zamanda onları yiyip onları çalışmaya zorlayabilirsiniz. Tüm bunların nasıl uzun vadeli bir etkisi olup olmayacağını zaman gösterecek. Palworld alındı, ancak şu ana kadar Steam’de ‘çok olumlu’ bir inceleme puanına sahip.

Oynamak için daha fazla oyun mu arıyorsunuz? Genel özetlerimize mutlaka göz atın PC’deki en iyi açık dünya oyunlarıaynı zamanda en iyi Xbox Series X oyunları hemen dalmak için.

Teknory