Twitter, Küçük Kuralları İhlal Eden Kullanıcılar İçin Daha Kolay Olacağını Söyledi

Twitter Güvenliği’ne göre, belirli kuralları çiğneyen hesaplar, kullanıcının hesabı kullanmaya devam etmeden önce kuralları çiğneyen bir tweet’i silmesini istemek veya diğer durumlarda bu tweet’i düşürmek gibi “daha az ciddi eylemlerle” karşı karşıya kalacak. çok kişiye ulaşmıyor Bunlar Musk’tan önce var olan şeylerdi, ancak görünüşe göre önceki politikalar uyarınca hesapların askıya alınacağı daha fazla sayıda örnekte […]

Twitter, Küçük Kuralları İhlal Eden Kullanıcılar İçin Daha Kolay Olacağını Söyledi

Twitter Güvenliği’ne göre, belirli kuralları çiğneyen hesaplar, kullanıcının hesabı kullanmaya devam etmeden önce kuralları çiğneyen bir tweet’i silmesini istemek veya diğer durumlarda bu tweet’i düşürmek gibi “daha az ciddi eylemlerle” karşı karşıya kalacak. çok kişiye ulaşmıyor Bunlar Musk’tan önce var olan şeylerdi, ancak görünüşe göre önceki politikalar uyarınca hesapların askıya alınacağı daha fazla sayıda örnekte kullanılacaklar.

Bununla birlikte, yeni politikalar uyarınca “Ciddi ihlaller” veya “devam eden, tekrarlanan ihlaller” içeren hesaplar askıya alınmaya devam edecektir. Ayrı bir tweet’te Twitter, gizlilik kurallarını ihlal etme, şiddeti tehdit etme (veya teşvik etme), yasa dışı olan şeyleri teşvik etme veya bunlara katılma, hedefli taciz ve spam ve platform manipülasyonu ile ilgili eylemler dahil olmak üzere ciddi bir ihlal olarak değerlendirdiğini açıkladı.

Twitter, hesapları eski politikalar uyarınca askıya alınırsa tüm kullanıcıların itirazda bulunabileceğini söylüyor; Twitter’a göre değerlendirildiğinde, hesabın askıya alınmasını onaylama veya hesabı eski haline getirme kararı yeni politikalara dayanacak. İtiraz süreci 1 Şubat’ta yayınlanacak, ancak Twitter’ın çok daha küçük ekiplerinin temyizleri incelemesinin ve karar vermesinin ne kadar süreceği belli değil.

Teknory