Garmin Fenix ​​7 akıllı saat serisi rekor düşük fiyatlara düştü

Jimmy Westenberg / Android Otoritesi Üst düzey Garmin Fenix ​​7 akıllı saatler, giyilebilir teknoloji uzmanının ürettiği en iyi cihazlar arasında yer alıyor ancak ucuz değiller. Perakende fiyatı bütçenizi aşıyorsa, birçok modelin şu anda kolayca şimdiye kadarki en düşük fiyatlarla olması ilginizi çekebilir. Geçen yılki lansmanından bu yana nadiren teklif edilen ve daha önce hiç 100 […]

Garmin Fenix ​​7 akıllı saat serisi rekor düşük fiyatlara düştü

Jimmy Westenberg / Android Otoritesi

Üst düzey Garmin Fenix ​​7 akıllı saatler, giyilebilir teknoloji uzmanının ürettiği en iyi cihazlar arasında yer alıyor ancak ucuz değiller. Perakende fiyatı bütçenizi aşıyorsa, birçok modelin şu anda kolayca şimdiye kadarki en düşük fiyatlarla olması ilginizi çekebilir.

Geçen yılki lansmanından bu yana nadiren teklif edilen ve daha önce hiç 100 dolardan fazla indirim yapılmayan Garmin 7 akıllı saatlerinden üçü bu fırsatlarda 200 dolar indirimli. Yine de size oldukça pahalıya mal olacaklar, ancak artık azalan paranızın karşılığını çok daha fazla alacaksınız.

Herhangi bir kafa karışıklığını ortadan kaldırmak için, modeller aynı harika akıllı saatin farklı varyasyonlarıdır. S küçük anlamına gelir ve X büyük anlamına gelir; her boyut güneş enerjisi modelinde ve safir ekranlı güneş enerjisi modelinde de mevcuttur. Bu nedenle daha küçük Fenix ​​7S Solar için temel model Fenix ​​7’den daha fazla para ödüyorsunuz.

Birinci sınıf saatler, çok çeşitli spor izleme modlarının yanı sıra doğru GPS izleme ve adım, stres, uyku ve SpO2 seviyeleri gibi günlük ölçümler sunar. Ürün yelpazesi ayrıca, ağırlık ve VKİ’ye dayalı fitness yaşı belirleme gibi yeni özelliklerin yanı sıra, enerji ve zindelik içgörüleri için Garmin’in Vücut Bataryası ve Sağlık Anlık Görüntüsü gibi araçları da sunar. Fenix ​​7 serisindeki önemli bir yükseltme, Fenix ​​serisi için bir ilk olan bir dokunmatik ekranın dahil edilmesidir. Ekran net ve duyarlı ve genel olarak Fenix ​​7, önceki modellere kıyasla çeşitli donanım geliştirmeleri sunuyor.

Yukarıdaki widget’lar aracılığıyla, geçerli oldukları süre boyunca fırsatlara göz atın.

Garmin Fenix ​​7 akıllı saat serisi rekor düşük fiyatlara düştü

Teknory