ASUS Zenfone 10 sızıntı yapıyor, 3,5 mm bağlantı noktası iadelerini onaylıyor

Ryan McLeod / Android Yetkilisi TL;DR ASUS Zenfone 10’un yeni görselleri sızdırıldı. En son sızıntı, selefine çok benzeyen bir cihazı gösteriyor. Görünüşe göre 3,5 mm jak bu nesil için hala orada. Şirketin bu ayın başlarında onayladığı üzere ASUS, Zenfone’unun bir sonraki sürümünü 29 Haziran’da piyasaya sürmeyi planlıyor. Nezaketle gelen yeni renderlar Gelecek Kazan ASUS Zenfone […]

ASUS Zenfone 10 sızıntı yapıyor, 3,5 mm bağlantı noktası iadelerini onaylıyor

Ryan McLeod / Android Yetkilisi

TL;DR

  • ASUS Zenfone 10’un yeni görselleri sızdırıldı.
  • En son sızıntı, selefine çok benzeyen bir cihazı gösteriyor.
  • Görünüşe göre 3,5 mm jak bu nesil için hala orada.

Şirketin bu ayın başlarında onayladığı üzere ASUS, Zenfone’unun bir sonraki sürümünü 29 Haziran’da piyasaya sürmeyi planlıyor.

Nezaketle gelen yeni renderlar Gelecek Kazan ASUS Zenfone 10’u tüm görkemiyle gösterin. Görüntülerde, siyah, gri, yeşil, kırmızı ve beyazı içeren beş renk grubuna da iyi bir göz atıyoruz. Ayrıca 6.3 inç olduğu söylenen ekranın yakın çekimini de alıyoruz ancak ASUS daha sonra ekranın hala 5.9 inç olduğunu doğruladı.

Tayvanlı üretici, Zenfone 10’un tasarımında çok fazla riske girmedi. Küçük değişiklikler dışında, tasarımı önceki modelden çok farklı değil. Hatta selfie kamerasını sol üst köşede tuttu.

ASUS’un nihayet 2023’te kulaklık jakını ortadan kaldıracağından endişeleniyorsanız, bu renderlar iyi haber. Telefonun üstten bir görüntüsü, 3,5 mm bağlantı noktasının hala orada olduğunu doğrular.

ASUS ZenFone 10 beyaz 2

ASUS, telefonun Snapdragon 8 Gen 2 çipe, kablosuz şarj özelliklerine ve gelişmiş görüntü sabitleme için altı eksenli hibrit gimbal sabitleyici 2.0’a sahip olacağını onayladı.

Teyit edilenlerin dışında, telefonun 16 GB RAM ve 256/512 GB depolama, 5.000 mAh pil ve 200 MP ana atıcı sunması bekleniyor. Ek olarak ASUS, kör kamera test web sitesinde Zenfone 10’un fiyatını 749 $ olarak belirtmiş olabilir, bu da piyasaya sürüldüğünde Zenfone 9’dan 50 $ daha ucuz olmasını sağlar.

ASUS Zenfone 10 sızıntı yapıyor, 3,5 mm bağlantı noktası iadelerini onaylıyor

Teknory