Google’ın Piksel Kaydedici uygulaması, hoparlör etiketleriyle daha da iyi hale geldi

Hadlee Simons / Android Yetkilisi TL;DR Google, Pixel Recorder uygulamasına bir güncelleme göndermeye başladı. Bireysel konuşmacıları gerçek zamanlı olarak tanımlamak için önceden duyurulan hoparlör etiketlerini uygulamaya getirir. Google’ın Pixel telefonlar için Kaydedici uygulaması, cihazda işleme, transkripsiyon arama ve daha fazlası gibi özelliklerle halihazırda kullanabileceğiniz en iyi deşifre uygulamalarından biridir. Görünüşe göre Google, hoparlör etiketleriyle uygulamayı […]

Google’ın Piksel Kaydedici uygulaması, hoparlör etiketleriyle daha da iyi hale geldi

Hadlee Simons / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Google, Pixel Recorder uygulamasına bir güncelleme göndermeye başladı.
  • Bireysel konuşmacıları gerçek zamanlı olarak tanımlamak için önceden duyurulan hoparlör etiketlerini uygulamaya getirir.

Google’ın Pixel telefonlar için Kaydedici uygulaması, cihazda işleme, transkripsiyon arama ve daha fazlası gibi özelliklerle halihazırda kullanabileceğiniz en iyi deşifre uygulamalarından biridir. Görünüşe göre Google, hoparlör etiketleriyle uygulamayı daha da güçlendiriyor.

Göre 9to5Google, Kaydedici Sürümü 4.2, Google Play Store üzerinden yeni özellikle kullanıma sunuldu. Yine de, itme sınırlı görünüyor. Kontrol ettim ve Pixel 7 cihazım için uygulamanın sürümüne hâlâ sahip değilim. Öte yandan, bu bölgesel bir sorun olabilir. bunu deneyebilirsin Play Store bağlantısı güncel Kaydedici uygulamasını edinmek veya APK burada.

Kaydedici uygulamasını Pixel’inize yüklemeyi/güncellemeyi tamamladığınızda, konuşmaları kaydedebileceksiniz; burada her konuşmacı otomatik olarak “Konuşmacı 1”, “Konuşmacı 2” vb. olarak etiketlenir. Özellik, her konuşmacıyı tanımlamak için gerçek zamanlı olarak çalışır. Bireysel konuşmacılar da kaydedilen transkriptte farklı renkler ve şekillerle ayırt edilir.

Google, konuşma metninin etiketlemesi tamamlanana kadar konuşmacıların ses modellerini geçici olarak cihazda saklar. İşlem bittikten birkaç dakika sonra silinirler. Kayıt tamamlandığında, hoparlör etiketlerine adlar atayabileceksiniz.

Teknory