Hailee Steinfeld, Kate Bishop ve Spider-Gwen Arasındaki Çok Yönlü Bir Buluşmanın Nasıl Görünebileceğini Açıklıyor

Jose Perez/Bauer-Griffin/Contributor ve Marvel aracılığıyla görüntüler Hailee Steinfeld söz konusu olduğunda çifte görev üstlenen ender oyunculardan biridir. hayret. Oyuncu, Disney Plus serisinde MCU’da Kate Bishop olarak yer aldı. Şahin göz ve ayrıca Sony animasyonunda Spider-Gwen olarak, Örümcek Adam: Örümcek Evreninde. Şimdi ikisi arasındaki bir buluşmanın nasıl olacağını merak ediyor. Marvel içinde benzer ayakları çeken, bir […]

Hailee Steinfeld, Kate Bishop ve Spider-Gwen Arasındaki Çok Yönlü Bir Buluşmanın Nasıl Görünebileceğini Açıklıyor

Jose Perez/Bauer-Griffin/Contributor ve Marvel aracılığıyla görüntüler

Hailee Steinfeld söz konusu olduğunda çifte görev üstlenen ender oyunculardan biridir. hayret. Oyuncu, Disney Plus serisinde MCU’da Kate Bishop olarak yer aldı. Şahin göz ve ayrıca Sony animasyonunda Spider-Gwen olarak, Örümcek Adam: Örümcek Evreninde. Şimdi ikisi arasındaki bir buluşmanın nasıl olacağını merak ediyor.

Marvel içinde benzer ayakları çeken, bir değil iki karakteri oynayan birkaç oyuncu var. Disney tarafından satın alınmadan önce Marvel Studios’un Disney’e, diğer Sony’ye ve 20th Century Fox’un da bazı parçalara sahip olmasıyla biraz bölünmüş olması sayesinde, karakterlerin yaşadığı farklı “evrenler” olduğu anlamına geliyor. Disney ve Marvel herkesi tek bir çatı altında toplamak için ellerinden gelenin en iyisini yaparken bu durum biraz değişmeye başlıyor.

Ile konuşmak Bu gece eğlence Aktris, CinemaCon’da iki Marvel karakterinin bir gün bir araya gelmesi durumunda nasıl görüneceğini düşündü (nihayetinde Marvel çoklu evreninde her şey mümkündür).

“Nasıl anlaşacaklarını düşünüyorum? Bence çok benzerlikleri var. İkisi de inanılmaz derecede esprili ve baş belası bağımsız genç kadınlar, çok güçlü bir bakış açısına sahipler ve yaptıkları işte çok iyiler ve hemen hemen her şeyin üstesinden gelebilirler. Bu yüzden çok iyi anlaşacaklarını söyleyebilirim.”

Sesini yakında duyacağımızı bilsek de Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde film Haziran’da vizyona giriyor, Bayan Bishop’u bir daha ne zaman göreceğimizden emin değiliz. “Kate Bishop’ı tekrar ne zaman göreceğimizi biliyor musunuz?” aktris cilveli bir şekilde “Belki” yanıtını verdi. Tabii ki, Marvel muhtemelen onu bir şaka kuralına tabi tutacak, ancak hepimiz karakterin MCU’da başka bir görünüm almasının zamanının geldiğini düşünüyoruz.

onu yakalayabilirsin Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde 2 Haziran’da sinemalara girecek olan.

Teknory