‘Harikalar’ Test Gösterimleri, Yılın En İyilerinden Biri Olduğunu Açıkladı

MCU’lar, 2023’te şu ana kadar dalgalı bir yolculuk geçirdi. Kuantum kimseyi eğlendirmek, Muhafızlar 3 hayran tarafından beğenilen ancak daha eleştirel bir şekilde karıştırılan ve Gizli İstila neredeyse franchise düşük Rotten Tomatoes reytingleri ve izleyici rakamlarından muzdarip. Yani gerçekten her şey açık Loki ikinci sezon ve Harikalar bu yılı Marvel için bir zafere dönüştürmek. Jüri hala […]

‘Harikalar’ Test Gösterimleri, Yılın En İyilerinden Biri Olduğunu Açıkladı

MCU’lar, 2023’te şu ana kadar dalgalı bir yolculuk geçirdi. Kuantum kimseyi eğlendirmek, Muhafızlar 3 hayran tarafından beğenilen ancak daha eleştirel bir şekilde karıştırılan ve Gizli İstila neredeyse franchise düşük Rotten Tomatoes reytingleri ve izleyici rakamlarından muzdarip. Yani gerçekten her şey açık Loki ikinci sezon ve Harikalar bu yılı Marvel için bir zafere dönüştürmek. Jüri hala eski diziyle ilgili değilken, belki de Brie Larson devam filminin stüdyonun umutsuzca olmasını istediği hit olmasını beklemeye başlayabiliriz.

Son zamanlarda şoke eden bir gelişmeyle, açıklandı Bayan Marvel bu yazın sonlarında ABC’de yayınlanacak ve ilk kez bir Disney Plus dizisi ağ TV’de yayınlanacak. Bazıları bunu, akışta öncekinden daha zayıf bir açılışa sahip olan tek şov olan Iman Vellani aracından nefret etmek için bir bahane olarak kullanıyor. Gizli İstila. içeriden göre KC WalshBununla birlikte, Marvel’in Marvel üyelerine olan inancını kaybettiği iddiası çok saçma.

Harikalar bu yıl stüdyodan çıkan en iyi test edilmiş filmlerden biri,” diye tartıştı Walsh, “ve Iman like Larson büyük bir başlangıç ​​ve çekicilik, gayet iyi işleyecek ve her şeyden önce bu harika bir PE/sinerji hareketi ve ABC’ye daha fazla D+ şovunun gelmesini beklerdim.”

Disney tarafından bu yıl test gösterimlerinde yayınlanan en popüler yapımlardan biri olduğu anlaşılan filmden ilk izleyicilerin filmden tamamen keyif aldıklarını duymak doğal olarak çok cesaret verici. Hayranlar geniş çapta tahmin etmişti Harikalar en iyi ihtimalle sadece böyle olurdu, ancak bu iddia herhangi bir göstergeyse, belki de 2019’un selefi olan hiç bitmeyen tartışma mıknatısından daha çok sevilebilir. Kaptan Marvel.

Elbette, Flaş test gösterimleri de oldukça olumluydu ve erken tepkiler bize bunun bir sonraki olacağını söylüyordu. Kara Şövalye, yani sürecin bu noktasında her zaman duyduklarımıza göre hareket edemezsiniz. Yine de, hakkında moral verici bir vızıltı duymak güzel Harikalar 10 Kasım’da piyasaya sürülmesine her zamankinden daha fazla yaklaşırken.

Teknory