Hayranlar James Gunn’ı ‘Superman: Legacy’nin Yanında İstemiyor

Warner Bros./Getty Images aracılığıyla Artık James Gunn, DCU’yu başarılı kılmak için ne gerektiğini bildiğini kanıtladığına göre, nefret edenler, yönetmenin doğru adam olup olmadığını sorgulayarak, film yapımcısının yönetmenlik becerilerini hedef alarak taktik değiştiriyorlar. Süpermen: Miras hem de yazın. Bu arada, beklenmedik bir yönetmenden yeni bir film nihayet devrilir. Avatar: Suyun Yolu iki aylık üstünlüğün ardından gişe […]

Hayranlar James Gunn’ı ‘Superman: Legacy’nin Yanında İstemiyor

Warner Bros./Getty Images aracılığıyla

Artık James Gunn, DCU’yu başarılı kılmak için ne gerektiğini bildiğini kanıtladığına göre, nefret edenler, yönetmenin doğru adam olup olmadığını sorgulayarak, film yapımcısının yönetmenlik becerilerini hedef alarak taktik değiştiriyorlar. Süpermen: Miras hem de yazın.

Bu arada, beklenmedik bir yönetmenden yeni bir film nihayet devrilir. Avatar: Suyun Yolu iki aylık üstünlüğün ardından gişe kralı olarak, ancak James Cameron artık bunun için uykusuz kalmayacaktı.

DC hayranları, yönetmenliğini James Gunn’ın yapmasını istemiyor Süpermen: Miraskulağa ne kadar saçma gelse de

DC üzerinden görüntü

James Gunn’ın DCU başkanı olarak en önemli sorumluluğu, üç büyüklerin açıklanan kadroda önemli bir yere sahip olmasını sağlamaktır. Bu nedenle, birden fazla şekilde, yaklaşan Süpermen: Miras ufuktaki en önemli harekettir. Ve senaryoyu Gunn’ın kendisi yazdığına göre, kameralar çalışmaya başladığında dümende olması da kuvvetle muhtemel.

İnanması zor olsa da, pek çok hayran bu bariz gelişmeyi onaylamıyor ve nedenini yalnızca Tanrı bilir. Ne de olsa, hem Marvel hem de DC’ye katkıları herkesin isteyebileceği en prestijli özgeçmiş olan, tüm zamanların en başarılı çizgi roman yönetmenlerinden birinden bahsediyoruz. Sana karşı gelmeye karar verdiğinde interneti yatıştırmanın hiçbir yolu yok, değil mi?

Yaşlı kadınlar tahttan indirmek için birleşti Avatar: Suyun Yolu iki aylık gişe hakimiyetinin ardındanrasyon

james cameron avatar suyun yolu
20th Century Stüdyoları aracılığıyla

benziyor Avatar: Suyun Yolu rekor kıran iki ayın ardından nihayet gişe tacını bırakmaya hazır. Ve ona öldürücü darbeyi indirecek filmler? M. Night Shyamalan’ın Kabini çalbunu takiben Brady için 80. 2,174 milyar dolar hasılat elde ettikten ve tüm zamanların en çok hasılat yapan dördüncü filmi olduktan sonra, ikinci avatarı film bu hafta ivmesini kaybetti ve yerini yerel gişe tablosunda ilgili filmlere bıraktı.

Pedro Pascal, bu komik olaydan sonra internete keşke animasyon filmde Mario’yu oynasaydım diyor. Bizden geriye kalanlar Ve Süper Mario ezmek

peter pascal
YouTube/Saturday Night Live aracılığıyla ekran kaydı

Pedro Pascal, HBO’daki son başrolünün de kanıtladığı gibi, her rolün altından kalkabilen birinci sınıf bir yıldızdır. Bizden geriye kalanlar. Şimdi, geekdom’u kasıp kavuran komik bir SNL skeç, Naughty Dog’un ikonik 2013 video oyunu ile Nintendo’nun bir karışımını öneriyor. Süper Mario, ve sonuç, hayal edebileceğiniz kadar yandan bölmedir. Şimdi, film yapımcılarının en azından Chris Pratt’tan daha iyi bir oyuncu seçmeye çalışabileceklerinden kesinlikle eminiz.

Teknory