Instagram, gönderilerinizi tavsiye etmek istemezlerse size söyleyecektir.

gönderileriniz açık olsun instagram alıştığınızdan daha az nişan aldınız mı? yaşadığına ikna oldun mu? her zaman korkulan gölge yasağı? Instagram artık gönderilerinizin diğer kullanıcılara önerilmediğini size bildirecek. Instagram başkanı Adam Mosseri 7 Aralık Çarşamba günü duyurdu. İçerik oluşturucular ve işletmeler, yayınlarının uygulamadaki önerilerde, örneğin Akış veya Keşfet’in sonunda veya Instagram’ın takip etmediğiniz kişilerin fotoğraflarını ve […]

Instagram, gönderilerinizi tavsiye etmek istemezlerse size söyleyecektir.

gönderileriniz açık olsun instagram alıştığınızdan daha az nişan aldınız mı? yaşadığına ikna oldun mu? her zaman korkulan gölge yasağı? Instagram artık gönderilerinizin diğer kullanıcılara önerilmediğini size bildirecek. Instagram başkanı Adam Mosseri 7 Aralık Çarşamba günü duyurdu.

İçerik oluşturucular ve işletmeler, yayınlarının uygulamadaki önerilerde, örneğin Akış veya Keşfet’in sonunda veya Instagram’ın takip etmediğiniz kişilerin fotoğraflarını ve videolarını gösterdiği diğer yerlerde görünmesinin engellenip engellenmediğini görebilir.

Mosseri, yayınladığı bir videoda, “Bugün, fotoğraflarınızın ve videolarınızın keşif gibi yerlerde önerilip önerilmediğini görebilmeniz için yeni şeffaflık araçlarını duyuruyoruz.” dedi. twitter. “Artık, erişimin değişken olabileceğini biliyoruz. Zaman içinde kaç kişiye ulaştığınızın arttığını ve azaldığını görebilirsiniz ve bunun nedenlerinden biri, bazen hesabınızın fotoğraflarınız için uygun olmadığı bir duruma gelmesidir. öneriler dediğimiz videolar.”

Hesabınızın gönderilerinin önerilmesinin engellenip engellenmediğini öğrenmek için ayarlar menünüzü tıklayın ve “hesap” altındaki hesap ayarlarına gidin. Orada, yayınlarınızdan herhangi birinin önerilmesinin yasaklanıp yasaklanmadığını görebilirsiniz.

Gönderilerinizin engellenmesinin çeşitli nedenleri olabilir — belki topluluk kurallarına uymuyorsunuzdur veya gönderileriniz çok fazla işaretlenmiştir. Bu muhtemelen içerik oluşturucular için şeffaf bir araç olarak görülecektir, ancak doğrusunu söylemek gerekirse, Instagram’dan hala görmek için yalvardığım şeffaflık, (eğer birileri varsa) beni kimin engellediğine dair mahrem ayrıntılardır. Asla bilemeyeceğimden şüpheleniyorum.

Teknory