En iyi Apple fırsatı: 2. nesil AirPods Pro, 199,99 ABD Doları karşılığında satışta

50 $ tasarruf edin: 21 Kasım itibarıyla bir çift Apple AirPods Pro (2. nesil), Best Buy’da 249,99 dolardan 199,99 dolara indi. Bu %20’lik bir tasarruf demektir. Hala telefonunuza bağlanan kıvrık kulaklık kablolarıyla mücadele ediyorsanız, yol yükseltmek için geçmiş zaman. Apple’ın en yeni Airpods Pro’su, iyi bir fiyata tatil seyahatlerinizi biraz daha az stresli hale getirmek […]

En iyi Apple fırsatı: 2. nesil AirPods Pro, 199,99 ABD Doları karşılığında satışta

50 $ tasarruf edin: 21 Kasım itibarıyla bir çift Apple AirPods Pro (2. nesil), Best Buy’da 249,99 dolardan 199,99 dolara indi. Bu %20’lik bir tasarruf demektir.


Hala telefonunuza bağlanan kıvrık kulaklık kablolarıyla mücadele ediyorsanız, yol yükseltmek için geçmiş zaman. Apple’ın en yeni Airpods Pro’su, iyi bir fiyata tatil seyahatlerinizi biraz daha az stresli hale getirmek için tam zamanında satışta.

21 Kasım itibarıyla Apple AirPods Pro (2. nesil)(yeni bir sekmede açılır) Best Buy’da sadece 199,99 $ karşılığında mevcuttur. Genellikle 249,99$’dan satılır, Best Buy’ın fiyatı 50$ indirim veya %20 tasarruftur. Bu anlaşma için Erken Kara Cuma satışlarına teşekkür edebilirsiniz.

AYRICA BAKINIZ:

Black Friday şimdiden Best Buy’da: Apple Watch’larda, Dyson saç teknolojisinde ve daha fazlasında tasarruf edin

Normal AirPods ve AirPods Pro arasındaki farkın ne olduğunu mu merak ediyorsunuz? AirPods Pro, geliştirilmiş gürültü önleme özelliğine sahiptir ve daha iyi ses kalitesi ve üç boyutlu ses için bir U1 çip içerir. Bu, çevrelerindeki dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırması gerekenler için bir nimettir ve kulaklıkların tahmini 6 saate kadar pil ömrü vardır. Uyum konusunda endişeli misiniz? Optimum konfor için XS-L boyutlarında silikon uçlarla gelirler.

AirPods Pro (2. nesil) kılıf, Find My ile uyumludur ve her ihtimale karşı takip etmenizi sağlar. Diğer tüm cihazlarda olduğu gibi, AirPods Pro’nun 1. neslinden yükseltme yapan herkes için bir miktar öğrenme eğrisi vardır. Kullanıcı kontrolleri biraz farklı çalışır ve çeşitli boyutlardaki silikon uçlarla bile herkes bunların mükemmel bir uyum olduğunu düşünmez. Artı, Mashable’dan Stan Schroeder incelemesinde 2. neslin göze çarpan bir revizyondan ziyade küçük genel iyileştirmeler sunduğunu belirtti. Ancak bu, AirPods Pro’yu denemeye hazır biri için yeni çıkan bir ürün için hala çok önemli.

Bu fırsatı istiyorsanız, yakalayın – bu fiyat uzun sürmeyebilir.

Teknory