James Gunn, ‘Batman’ ve Diğer DC Elseworlds Filmlerinin DCU Projelerinden Daha İyi Olması Gerektiğini Kabul Etti

Twitter üzerinden ekran yakalama DCU, yaratıcı kontrolü altında hazırlanıyor James Gunn ve ilki DC Elseworlds hikayelerinin nasıl uyacağını açıklığa kavuşturan, ancak aşağıdaki gibi filmlerin olmasını şart koşan Peter Safran Yarasaadam ve Joker Yapılmayı haklı çıkarmak için DCU filmlerinden daha iyisini yapmak zorunda kalacak. ile yapılan bir röportajda Gizmodo, ikili planlarını özetledi ve hayranların stüdyonun geleceği […]

James Gunn, ‘Batman’ ve Diğer DC Elseworlds Filmlerinin DCU Projelerinden Daha İyi Olması Gerektiğini Kabul Etti

Twitter üzerinden ekran yakalama

DCU, yaratıcı kontrolü altında hazırlanıyor James Gunn ve ilki DC Elseworlds hikayelerinin nasıl uyacağını açıklığa kavuşturan, ancak aşağıdaki gibi filmlerin olmasını şart koşan Peter Safran Yarasaadam ve Joker Yapılmayı haklı çıkarmak için DCU filmlerinden daha iyisini yapmak zorunda kalacak.

ile yapılan bir röportajda Gizmodo, ikili planlarını özetledi ve hayranların stüdyonun geleceği ile ilgili tüm sorularını yanıtladı. Gunn, stüdyonun Elseworlds filmlerini ana evrenin dışında çekeceğini doğruladı, ancak ana DCU filmlerine kıyasla hepsi için çıtanın daha yüksek olacağını belirtti.

Bir Elseworlds hikayesinin çıtası, DCU’daki bir şeyin çıtasından daha yüksek olacak. Her zaman daha yüksek bir çıtaya sahip olmayacağımızdan değil, ama bu hikayeyi normal sürekliliğimizin dışında anlatmak ve onu yapmak için parayı ona harcamak bizim için gerçekten özel bir şey olmalı.

Gunn titizlikle dünyanın geleceğini planlıyor. DCU bu yüzden bazı acımasız kararlar vermek zorunda kaldı ve Elseworlds filmleri de farklı olmayacak. Bu, hayranların görmek isteyeceği bazı filmlerin çekilmeyeceği anlamına gelebilir. Hayranlar, Gunn’ın son açıklaması hakkında söz sahibi oldu ve pek çoğu da aynı fikirde.

Gunn ve Safran ayrıca bir çoklu evren planını ve bunun, bazı hayranların hala sıkı sıkıya bağlı kaldığı SnyderVerse için ne anlama gelebileceğini biraz netleştirdi. Gunn çok fazla bilgi vermese de, bir çoklu evren hikayesinin üzerinde çalışıldığını ve bazı eski yüzlerin kamera hücresinde olma ihtimalinin olabileceğini, ancak bunların yeni DCU’da belirgin bir şekilde yer almalarının pek olası olmadığını doğruladı..

DC Studios’taki yeni yaratıcı kafaların önündeki asıl zorluk, çok sayıda DC filmi ve TV dizisinde aynı kahramanların pek çok farklı versiyonu olduğundan ve hepsi aynı anda var olduğundan, hayranların kafasını karıştırmaktan kaçınmaktır. Elseworlds filmleri, izleyiciler için kafa karıştırıcı hale getirmeden bağımsız filmler üretmeyi planladıklarını gösteriyor.

Teknory