John Wick 5 hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey

John Wick 5 resmen iş başında! O zamandan bu yana uzun zaman geçti John Wick: Bölüm 4 yayınlandı ve John Wick’in (Keanu Reeves) kaderi belirsizliğini koruyor. Bir rapor sayesinde ComicBook.comLionsgate Sinema Filmleri Grup Başkanı Joe Drake doğruladı John Wick 5 resmi olarak çalışmalar sürüyor. Yeni filmin senaryosu, yazarların ve oyuncuların aylardır süren grevi sonrasında yazılıyor. […]

John Wick 5 hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey

John Wick 5 resmen iş başında! O zamandan bu yana uzun zaman geçti John Wick: Bölüm 4 yayınlandı ve John Wick’in (Keanu Reeves) kaderi belirsizliğini koruyor. Bir rapor sayesinde ComicBook.comLionsgate Sinema Filmleri Grup Başkanı Joe Drake doğruladı John Wick 5 resmi olarak çalışmalar sürüyor. Yeni filmin senaryosu, yazarların ve oyuncuların aylardır süren grevi sonrasında yazılıyor.

Rapora göre Drake, Lionsgate yatırımcılarına “Birden fazla yan ürünümüz ve Wick 5’imiz var. Üzerinde çalışmaya başladık” dedi. [it] tam da yazarların grevi başladığında ve biter bitmez işimize geri döndüğümüzde.”

Yani, Ana de Armas’ın başrol oynadığı Ballerina ve yakın zamanda çıkan diziye ek olarak daha fazla John Wick filmi ve şovu yolda gibi görünüyor. Continental. Beşinci film için çalışmalar devam ederken, şu anda çok da uzakta değil, bu yüzden uzun bir süre beklemeye hazırlanıyoruz. John Wick: Bölüm 5.

John Wick: Bölüm 4 Keanu Reeves’in baş karakter John Wick olarak geçirdiği zamanın sonu olması gerekiyordu, ancak Mayıs 2023’te öğrendiğimiz gibi Reeves bu şekilde yola çıkacak gibi görünmüyor.

Hakkında söylentiler ve dedikodular vardı. John Wick 5 her şeyden önce John Wick: Bölüm 4 İlk gösterimi 2023’ün başlarında sinemalarda gösterime girdi. O dönemde bu söylentiler doğrulanmamış olsa da Lionsgate, son bölüm olduğu düşünülen bölüm yayınlanmadan önce hayranların neler umduğunu açıkladı.

Ayrıca bu, Drake’in John Wick 5 hakkında ilk konuşması değil. Bu yılın başlarında, bu dünyada geçen daha fazla dizi ve filmin geliştirilmekte olduğunu da açıkladı. ComicBook.com:

“Resmi olan şu ki, bildiğiniz gibi Ballerina gelecek yıl çıkacak ilk yan yapım olacak. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere diğer üç proje üzerinde geliştirme aşamasındayız: [John Wick 5] ve aralarında The Continental adlı televizyon dizisinin de yer aldığı dizi yakında yayınlanacak. Ve böylece dünyayı inşa ediyoruz ve o beş film geldiğinde organik olacak – bu hikayeleri anlatmaya başlama şeklimizle organik olarak büyüyecek. Ancak John Wick’in düzenli temposuna güvenebilirsiniz.”

Haziran ayında öğrendik ki John Wick 5 gelişme aşamasındadır. Basil Iwanyk’e göre hikaye “orada değil”. İşte Iwanyk’in söyledikleri IGN:

“Bunun geliştirilme aşamasında olduğuna dair hiçbir şüphe olmadığını düşünüyorum, ancak şu anda hikaye henüz orada değil. Ve hikaye ortaya çıkana kadar öyle değil… Anlamaya çalıştığımız bir şey açısından gerçek. Ancak bu filmin neye benzediğine veya nasıl hissettirdiğine karar vermedik.

Yönetmen Chris Stahelski anlattı İmparatorluk filmde ne olacağından pek emin değil ama kesinlikle ilgileniyor.

“Gerçekten bilmiyorum. Lionsgate anlaşılır bir şekilde daha fazla John Wick işi yapmaya hevesli. Bir yönetmenin daha fazlasını yapmak istediği bir özelliğe sahip olması kötü bir şey değil. Şu anda bir fikrim yok. Ama yarın uyanıp Keanu’ya öneride bulunacağıma dair harika bir fikrim olabilir ya da o bana öneride bulunabilir ve bu ‘Aman Tanrım, bunu hemen yapmalıyız’ gibi bir etki uyandırabilir.”

Artık yazarların ve oyuncuların grevi sona erdiğine göre, şuna bahse girerim: John Wick 5 er ya da geç gerçekleşecek.

John Wick 5’in çıkış tarihi açıklandı mı?

Kasım 2023 itibarıyla hâlâ vizyon tarihini bekliyoruz. John Wick 5. Lionsgate, filmin yapım aşamasında olduğunu doğruladı, dolayısıyla sırada ne olacağını ve filmin ne zaman çıkacağını öğrenene kadar muhtemelen bir süre beklememiz gerekecek.

Ancak filmi ne zaman bekleyeceğimiz konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var sanırım. Son üçünü gördük John Wick Son altı yılın filmleri. Her filmin iki ya da üç yıl içinde çıkması oldukça etkileyici.

Bununla birlikte, muhtemelen oldukça muhtemel John Wick 5 En erken 2025’te, yani 2026’da vizyona girecek. Filmi 2024’te görme şansımız yok, dolayısıyla daha çok bekleyeceğiz. John Wick 5.

Ama endişelenme! Fazlası var John Wick ondan önce filmler ve şovlar gelecek.

Ana d Armas’ın başrol oynadığı Ballerina 2024’te vizyona girecek

Balerin Ana de Armas’ın başrolünde yer aldığı 2024’te vizyona girecek. Filmin gösterim tarihi 7 Haziran 2024 olarak planlanıyor. Filmde ayrıca Anjelica Huston, Gabriel Byrne, Lance Reddick, Catalina Sandino Moreno, Norman Reedus, Ian McShane ve Keanu Reeves de rol alıyor. .

Almak için yeterli zaman olduğunu düşünmüyorum John Wick 5 2024’ün sonuna kadar çalışmalar, filme alma ve düzenleme çalışmaları devam edecek; bu yüzden görmeyi beklemek çok daha mantıklı. Balerin 2024’te ve ardından 2025’te John Wick 5 geliyor.

Kıtasal, John Wick’in dünyasında geçen film şu anda Peacock’ta da yayınlanıyor. Oldukça da iyi!

Peki John Wick gerçekten ölmedi mi?

John Wick ölmedi! Ölmüş olamaz değil mi? Dördüncü filmin sonunda (SPOİLER!)John Wick ölmüş gibi görünüyor. Hatta karısının yanında mezar taşı bile var. Ama demek istediğim, hadi. Buna başka bir şey denmiyor; buna denir John Wick 5! Bu franchise’ın onsuz devam etmesine imkan yok.

Keanu Reeves’in geri döneceğine dair henüz bir onay yok. John Wick5, ancak bu, yıldızın serinin beşinci ve altıncı filmi için geri dönmeyeceği anlamına gelmiyor. Aslında Reeves vazgeçip geri dönmeseydi tamamen şok olurdum. John Wick 5. Hikayenin daha fazlası var ve bu serinin daha yeni başladığına dair bir his var içimde.

Bu yaz Chris Stahelski, Happy Sad Confused podcast’inin bir bölümünde Josh Horowitz’le birlikte yer aldı ve evet, Reeves’in John Wick 5’te olacağını doğruladı, ancak bu fikrin o noktada çok da uzak olmadığını da belirtti.

İşte şunu söyledi: Ekran Rantı:

“Evet, Keanu ve ben konuştuk. Keanu, şimdi ona sorarsan ‘John Wick 5’i yapar mısın?’ ‘F-k evet’ olurdu. Ama sonra bakar ve ‘Peki, bu nedir? Hiçbir fikrim yok.’ Bu kadar. İnan bana. ‘Bunu bugün çözeceğiz’ gibi bir şey değil. Mesela bak dostum, bir süreliğine diğer işlerimizi yapacağız, ama arabadayken ya da köpeği gezdirirken aklıma bir fikir gelse 30 saniye içinde telefonda olurdum. Keanu’ya söyleseydik biz de şarkı söylerdik.

Serinin onun sahte ölümünü nasıl yaptığını ve onu tekrar aramıza kattığını görmek için sabırsızlanıyorum ama sanırım bunun olacağını hepimiz biliyoruz ve John Wick efsanesine katkıda bulunacağız.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow