James Gunn, Snyderfans’tan Almıyor ve DCU’nun Lois Lane’ini Oynamak İçin Mükemmel Bir Adayımız Olabilir

Matt Winkelmeyer/Getty Images Snyderverse, olduğu yerde (yerde) kalacaktır. James Gunn endişelendi. Ayrıca, tüm zamanların en büyük Marvel kötülerinden biri, yeni DCU filmlerinden birinin tüylerini diken diken ediyor ve hayranlar, yeni DCU dönemi için en iyi Lois Lane’i bulmuş olabilir. Size Snyderverse Yok Netflix! DC CEO’su James Gunn, DCEU’yu Netflix’e kiralamasını sağlamak için yapılan kampanyayı “kaçık” […]

James Gunn, Snyderfans’tan Almıyor ve DCU’nun Lois Lane’ini Oynamak İçin Mükemmel Bir Adayımız Olabilir

Matt Winkelmeyer/Getty Images

Snyderverse, olduğu yerde (yerde) kalacaktır. James Gunn endişelendi. Ayrıca, tüm zamanların en büyük Marvel kötülerinden biri, yeni DCU filmlerinden birinin tüylerini diken diken ediyor ve hayranlar, yeni DCU dönemi için en iyi Lois Lane’i bulmuş olabilir.

Size Snyderverse Yok Netflix! DC CEO’su James Gunn, DCEU’yu Netflix’e kiralamasını sağlamak için yapılan kampanyayı “kaçık” olarak nitelendiriyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü

Snyder kesimi gibi bir başarı elde etmeyi beklemeyin. Planlanmış bir çevrimiçi kampanyaya rağmen, DCEU’nun, diğer adıyla Snyderverse’in hayranları, konu en sevdikleri franchise alt kanalını Netflix’e götürmek olduğunda muhtemelen L’yi almak zorunda kalacaklar. #sellthesnyderversetonetflix hashtag’i Twitter’da trendlerden nasibini aldı ve görünüşe göre eş-CEO Gunn’ın “Basta!” bu Süpermen: Miras yazar, fikrin kendisini gülünç bularak baltaladı. cıvıldamak her şeyi “şimdiye kadarki en çılgın hashtag” olarak adlandırmak. Ne Netflix’in ne de Snyder’ın bu fikre ilgi göstermediğini ve Snyder’ın “yaptığı şeyi yapmaktan mutlu göründüğünü” açıkladı. Serinin etrafındaki en sadık (ve bazen rahatsız edici derecede aşırı hevesli) fandomlardan bazılarıyla övünmesine rağmen, açıklama DCEU için nihai kibosh olabilir.

Vincent D’Onofrio ‘Swamp Thing’i oynayabilir mi? Kingpin aktörü konsepti beğenmiş görünüyor

Netflix üzerinden görüntü

Vincent D’Onofrio’nun tam canon MCU statüsüne dönüşünün eşiğinde gemiden atlamak istediği şüpheli, ancak en azından herkesin en sevdiği DC bitki elementalini canlandırmakla ilgilenecek gibi görünüyor. bu gözüpek aktör, Gunn’ın bataklıktan yükselen Swamp Thing’in bir görüntüsünü içeren Twitter gönderisine coşkulu bir yanıt aldı. D’Onofrio, “Seviyorum!” Swamp Thing ve onun insan bilinci Alec Holland rolünü üstlenme fikrini destekleyen hayranların tam bir çamur kaymasını tetikliyor. D’Onofrio’nun rolün fiziksel taleplerini nasıl karşılayacağını görmek ilginç olurdu, ancak film yapımcıları karakter için CGI ağırlıklı bir rota izlerse, onun Yeşil Muhafız için oldukça etkili bir seslendirme sanatçısı olacağı inkar edilemez. .

Reddit yeni bir Lois Lane seçti ve internet şaşırtıcı bir şekilde aynı fikirde

Stephane Cardinale – Getty Images aracılığıyla Corbis / Corbis

Bir sonraki Lois Lane, tüm zamanların en kötü şöhretli sadakatsiz çizgi roman uyarlamalarından birinden gelebilir mi? Redditor u/Blue_Robin_04, zavallı küçük zengin kız Veronica Lodge’u canlandıran Camila Mendes’i ortaya koyarak olabileceğini düşünüyor. Riverdale Mendes, dizinin beklenen çıkış tarihi olan 2025’te 31 yaşına girecek. Süpermen: Miras bu da onu Daily Planet’te yükselen genç yıldız bir muhabir olmak için doğru yaşta yapacaktı. Supes filmde biraz daha genç görünse de, ekrandaki Lois geleneksel olarak daha yaşlıydı ve 1978’lerde Christopher Reeve ve Margot Kidder’a kadar uzanıyor. Süpermen: film. Mendes, siyah saçları ve hafif “kaba kız” havasıyla Lois Lane’e çarpıcı bir benzerlik taşıyor. Süpermen: Animasyon Dizisi. DC kast direktörleri, not alın!

Teknory